Približne desať rokov sa skrývala. Najprv herečka žila na neznámom mieste v Európe, potom aj s frajerom, mafiánom obvineným z viacerých trestných činov ušla do Belize. Láska ku Karolovi Mellovi však v teplej stredoamerickej klíme vyprchala. A tak sa Zuzana Marošová (37) vlani vrátila späť do Európy a svojich dvoch synov Ivana Olega a Marca Rada, ktorých má s Mellom, už vychováva v Prievidzi, odkiaľ pochádza.

A znova sa zamilovala

V rodnom kraji sa herečka znova zamilovala. Do oka jej padol miestny podnikateľ Richard (44), ktorý má už dve dospelé deti z prechádzajúceho vzťahu. Je pravdepodobné, že dvojicu spojil predovšetkým šport. Už na Belize si Zuzana vylepšila svoju figúru a doma v tom len pokračuje. Vyšportovaný muž, ktorý dnes stojí po jej boku, prevádzkuje v Prievidzi posilňovňu. Vysokou postavou a drsnými črtami tváre však podobnosť so Zuzaniným exmanželom naprosto končí.

Seladon z Prievidze: Nový frajer Zuzany Marošovej kedysi nosil dlhší zostirh, dnes má podstatne serióznejší účes.
Seladon z Prievidze: Nový frajer Zuzany Marošovej kedysi nosil dlhší zostirh, dnes má podstatne serióznejší účes.
Zdroj: FACEBOOK

Herečka si našla muža, ktorý si potrpí na seriózny biznis. A súčasne aj na svoj zovňajšok. Podľa fotografií staršieho dáta nosil Richard kedysi dlhšie zosvetlené vlasy a obľúbil si zlaté značkové hodinky. Extravaganciu dokazuje aj v dedinke Kanianka, kde žije v obrovskej vile s fialovou fasádou. Veríme však, že - po rokoch nervov a skrývania sa - musí ísť pre Zuzanu o príjemnú zmenu.

Podstatne viac o aktuálnom živote Zuzany Marošovej zistíte v najnovšom vydaní týždenníka PLUS7DNÍ

Prečítajte si aj: