Pred mesiacom zasiahla Slovensko smutná správa. Herec Marián Geišberg vo veku 64 rokov podľahol zákernej chorobe - rakovine pľúc. Mnohí kolegovia mu poslielali srdcervúce odkazy do neba, iba jedna z jeho najbližších kolegýň a priateliek celý čas mlčala. Reč je o herečke Kamile Magálovej(68), ktorá k nemu mala vraj viac ako kamarátsky vzťah.

Okrem poslednej rozlúčky, ktorá sa konala týždeň po jeho smrti v Slovenskom národnom divadle, sa nikde herečka neobjavila, až doteraz. Pred pár dňami zavítala do spoločnosti - do istého bratislavského kníhkupectva, kde sa konal krst novej knihy a Magálová bola krstnou mamou.

Na prvý pohľad vyzerala herečka ako smútiaca "vdova". Od hlavy po päty bola oblečená celá v čiernom a na tvári mala okuliare s tmavým rámom. Na fotografii, ktorú zverejnila na sociálnej sieti moderátorka akcie Karin Haydu, Magálová pôsobila, že stále smúti. Na ďalších záberoch, ktoré kolujú internetom, sa však herečka dokonca už aj usmiala. A treba povedať, že jej to tak oveľa viac pristane.

Fotografie nájdete v našej galérii.