"Bol som rok a pol vegan a z morálneho hľadiska by som ním kľudne bol aj ďalej, ale toto peklo je chuťovo tak ďaleko, že si idem pozbierať chuťové poháriky po miestnosti," píše v gurmánskom príbehu na Instagrame raper Separ (34). Je to jedna z InstaStories, kde vidieť šťastnú rodinnú idylku aj s Tinou (36) a dcérou Tiou Lilianou či synom Leom zo speváčkinho predchádzajúceho vzťahu s futbalistom Richardom Lásikom. 

Štvorica si pochutnávala na okulahodiacich chodoch zo steakhouse Nusr-et Dubai. Práve Spojené arabské emiráty si vybrali pre oddych od koronavírusového šialenstva na Slovensku. Raper tiež v decembri podstupoval chemoterapiu kvôli nádorom v oblasti krížov. Našťastie výsledky ukazovali zlepšenie.

Mladí hudobnícki rodičia tak aj vďaka tomu mohli dopriať svojim deťom rozprákový servis biznis triedy v lietadle katarských aeroliniek. Z fotiek, ktoré zverejnili, možno usúdiť, že si vybrali hotel Burj al-Arab Jumeirah charakteristický mnohými akváriovými stenami. Cena za pobyt môže byť v takomto prípade aj cez 5 a pol tisíc eur.

Rodinnú atmosféru Tiny a Separa nájdete v GALÉRII

Z niekdajších manželov Kmeťovcov pritom srší súlad, a to aj napriek tomu, že sa po šiestich rokoch manželstva vlani rozviedli.