Pár minút slávy už v zabudnutej reality šou sa jej podarilo zúročiť viac než komukoľvek inému. Dnes je zo Zuzany Plačkovej (29) influencerka, ktorá vlani zarobila slušný balík vyše 500-tisíc eur. Aj cena zlatých a diamantových šperkov, ktorými je ovešaná, vyráža dych.

Obdarovala sa

Na začiatku pandémie si zaobstarala extravagantný ružový Mercedes Brabus za 200-tisíc eur, začala stavať rodinný dom a provokovať exotickými dovolenkami. Z jedného rezortu do druhého lietala nahodená v značkových veciach za tisíce eur. Módne maniačky však zbystrili pozornosť aj pri pohľade na jej okázalé šperky. Svojská Kysučanka sa pýši vychytávkami zo svetoznámej dielne Cartier.

Náramok z kolekcie Love Bracelet je jedinečný v tom, že sa dá otvoriť špeciálnym skrutkovačom. Jeho cena sa pohybuje od 6 500 eur až po desaťtisíce eur - záleží na tom, ako je upravený. Zuzane sa na ruke ligocú hneď tri takéto kúsky. Jeden klasický zo žltého zlata, druhý z vyššieho radu takisto v zlatom vyhotovení a doplnený diamantmi. Tretí má „vydláždený“ rovno 204 diamantmi. „Z jednej časti je to vianočný darček a z druhej odmena za moju celoročnú prácu,“ tvrdila koncom roka Plačková.

Pri prehrabávaní sa náramkami, ktoré nosí, sme objavili aj ďalšie skvosty. Cartier z kolekcie Juste un Clou, takzvaný klinec, vyrobili z 18-karátového žltého zlata a „hlavičku“ má osadenú buď dvadsiatimi, alebo 32 diamantmi, jeho cena sa pohybuje od 4 500 po 12-tisíc eur. Šperk si influencerka s prsteňom „klinec“ a náramkom z kolekcie Love kúpila k 29. narodeninám. „Ďalší materiálny sen plný diamantov splnený,“ blahoželala si vtedy.

Ako Cibulková

Rovnaké šperky nosia mnohé svetové hviezdy ako herečka Jennifer Anistonová či Kardashianky. Svietia aj na zápästí Dominike Cibulkovej (31), naša bývalá tenistka do nich investovala takmer stotisíc eur. A Zuzana za Dominikou veľmi nezaostáva.

Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram.com/@domicibulkova

FOTO šperkov v GALÉRII >>

Okrem náramkov v cene približne 72-tisíc eur sa na Plačkovej blyští iný zlatý klenot. Podľa záberov, ktoré zverejňuje, by mohlo ísť o náramok značky Chanel za tisíce eur. Prehliadnuť sa nedá ani diamantový prsteň neznámej hodnoty. Ako vidieť, Zuzana začína byť dôkazom toho, že aj na Slovensku sa dá splniť „americký milionársky“ sen.