Na celebritných akciách ich často vidieť oblečené od hlavy po päty v outfite svetoznámych značiek za stovky až tisíce eur, ale na svoj imidž dbajú aj na cestách. Aj keď nie každá z nich si na život na vysokej nohe zarobila vlastnou prácou. Niektoré využili svoj šarm a, ako sa hovorí, dobre sa vydali či stali sa matkami detí bohatých a známych mužov, ktorí im zabezpečili všetko, po čom túžia.

Hoci auto stráca každý deň na hodnote, mnohí partneri zaň neváhajú minúť až státisíce eur, aby ich polovička bolo spokojná. Na spotrebu či výkon dámy zrejme až tak nehľadia, podľa nás zohráva prím skôr značka, prestíž či v neposlednom rade farba auta. Na akých fárach teda jazdia, kto má v garáži odparkované luxusné Bentley, BMW či Mercedes?

Bentley maniačky

Chuť na tento skvost dostali mnohé bývalé missky. Pred šiestimi rokmi to rozpútala bývalá Miss Universe SR 2002 Eva Rezešová-Džodlová. Drahého tátoša, ktorého cena sa pohybuje od stopäťdesiattisíc eur, v závislosti od individuálnych požiadaviek nového majiteľa, dostala ako dar - od manžela, známeho podnikateľa Júliusa Rezeša. Za dediča miliónového impéria sa vydala v roku 2008 a má s ním syna Richarda. Krásna brunetka sa tak od roku 2013 chváli autom Bentley Continental GT, ktoré je bronzovej farby. Pri luxusných značkách sú rokovania o cene a výzore často individuálne. Dáte si napríklad namiešať vlastný odtieň farby a zaplatíte o 15-tisíc eur viac. Ďalšou zvláštnosťou na vnútornej strane dverí sú iniciálky jej mena. Nápis FOR E. R. v preklade znamená PRE E. R. Táto zvláštnosť z auta síce robí originál, ale po zunovaní sa bude zrejme majiteľke ťažšie predávať.

Priekopníčka Rezešová: Môže sa pochváliť luxusným bronzov ým Bentley, v k torom má vygravírované svoje iniciálk y. E. R.
Priekopníčka Rezešová: Môže sa pochváliť luxusným bronzov ým Bentley, v k torom má vygravírované svoje iniciálk y. E. R.
Zdroj: Instagram
Riško je v aute spokojný.
Riško je v aute spokojný.
Zdroj: Instagram