Akt prebiehal štýlovo vo Vysokých Tatrách. Obaja odetí v kroji si znova povedali áno v Ždiarskom dome zariadenom v typickom goralskom štýle. „Martin je to najkrajšie, čo ma mohlo v živote stretnúť. Spätne ďakujem jeho mame a ockovi za to, ako ho vychovali,“ vyznala sa Iveta na adresu manžela bojujúceho so sklerózou multiplex.

Vzletne o svojej žene hovoril aj Martin. „Ivka je pre mňa múza. Fantastická žena do koča aj do voza. Niekedy som ako opitý. Točí sa mi hlava a cítim neistotu pri chôdzi. Trápi ma, keď musím moju úžasnú manželku poprosiť, aby mi pomohla napríklad do topánok. Je to potupné, ale inak to už nejde,“ vyjadril sa v markizáckych Televíznych novinách pre Jána Tribulu, ktorý prominentnú svadbu Malachovským zorganizoval.

Obnovenie manželského sľubu vnímali obaja veľmi emotívne a vzhľadom na zdravotné problémy Martina Malachovského aj s veľkým odhodlaním do ďalších spoločných rokov.

„Bez ohľadu na to, čo nás čaká, sme dvojica, ktorá všetko zvládne. Niečo s plačom, niečo so smiechom, ale zvládneme,“ vyjadrili sa. Našťastie dokážu myslieť pozitívne. „Mojim heslom je: Živých nás nedostanú! Negatívnych vecí je všade dosť, snažím sa ich zo svojho života vytesňovať,“ vyhlásil rezolútne Martin, mimochodom syn slávneho operného speváka Ondreja Malachovského.

FOTO z pôsobivej svadby v GALÉRII