Na Slovensku stále platia prísne opatrenia kvôli zúriacemu koronavírusu, kedy chorých neustále pribúda, a tak mnohí hľadajú rôzne spôsoby ako ostať zdraví. V posledných mesiacom sa najmä medzi známymi osobnosťami rozmohol jeden, pomerne odvážny, spôsob ako čeliť chorobám. Svoju imunitu začali posilňovať kúpaním sa v jazerách, kde teplota vody klesá každý deň. Otužovanie si obľúbili nielen známi muži Rutmus a Robo Papp, o ktorých sme už informovali, ale každým dňom pribúdajú mnohí ďalší.

 

Medzi nimi aj niekoľko známych Sloveniek. Jednou z nich je aj manželka najbohatšieho Slováka Patrika Tkáča Iveta (38). Tá neváhala a spolu s kolegami sa vybrala zaplávať si rovno do Dunaja. Predtým samozrejme nechýbala rozcvička na brehu rieky. Hoci kolegovia to zvládli iba v plávkach, pani Tkáčová bola zabalená do fialového uteráka. Ona však nie je jediná známa žena, ktorá sa rozhodla otužovať. Aj politička Petra Krištúfková (43) si obľúbila túto činnosť. „Toto je fakt mega sezóna zahájená a uvidím dokedy vydržím. Keby sa okolo mňa korčuľovalo a ja mám v ruke sekerku na ľad tak celkom dlho,“myslí si politička.

Okrem ich sa v týchto jesenných sychravých dňoch fotkou z kúpania v jazere na Zlatých pieskoch pochválila aj herečka Zuzana Vačková (51). Tá si okrem plaviek obliekla aj čiapku. Na brehu ju zababušená so šálkou čaju čakala jej dcéra. Pred pár dňami si kúpanie v Štrkoveckom jazere užila aj vyštudovaná muzikálová speváčka a herečka Katarína Ivanková, (37) známa aj z reality šou Dievča za milión. V celých červených plavkách pripomínala herečky zo seriálu Pobrežná hliadka. „Dnes sme mali aj slniečko. Úplná závislosť. Skvelí ľudia, samé zdravotné benefity, no nehoď sa do tej vodičky studenej. Dnes 12 stupňov. To sa ešte dá,“ napísala k svojej fotke umelkyňa.

Fotografie nájdete v našej GALÉRII