Pred pár dňami vyvolal spevák so svojou ženou ošial. Na Instagrame Majk Spirit (35) minulý týždeň zverejnil čiernobiele fotky, ktoré vyzerali ako zo svadobnej hostiny."Bola Ruska, nerozumela mi ani pol slova. A teraz je moja žena. Maria Dušička,“napísal k nim. Jeho žena, Maria Dušička (33) však všetkých prekvapila, keď oznámila, že žiadna svadba nebola!

Momentálne si zaľúbený pár užíva dovolenku v Grécku. Majú čas jeden pre druhého a aj sa venovať svojim fanúšikom. Na sociálnej sieti Masha odpovedala na otázky fanúšikom a prezradila niečo aj z ich súkromia.

K otázke bábätka toho veľa neprezradila. Zdôverila sa len s tým, že meno ešte nemajú vybraté a dokonca ani kočiarik. Momentálne je v siedmom mesiaci a pribrala 9,5 kilogramu. Fanúšikom prisľúbila, že keď ich nový dom bude vyzerať aspoň ako tak, ukáže, ako to u nich vyzerá.

Ľuďom samozrejme nedalo a opýtali sa aj na ich veľkých deň „D“. Tam krásna brunetka všetkých zarazila. Na otázku, prečo mali takú malú svadbu odpovedala: „To nebola svadba. Mali sme registráciu manželstva. Svadbu stále plánujeme na ďalší rok. Dúfame, že so všetkými našimi priateľmi a rodinou.“Dvojica je spolu od 17.7.2020. Svadbu údajne odložili kvôli momentálne situácii, nakoľko majú priateľov po celom svete a boli by radi, keby na ňu prišli všetci.

Ďalší fanúšik sa jej opýtal, ako rapera prijala jej rodina: „Moja rodina o zbožňuje,“ odpísala. Tiež sa zdôverila, že verí na osud. V tehotenstve sa Maria udržuje cvičením yogy, ktorú praktizuje jeden a pol hodiny denne.

 

FOTO Majka Spirita a jeho Mashi zo slávnostnej večere a spečatenia ich lásky nájdete v GALÉRII >>