Tip na článok
Rolexky za 60 tisíc eur

Manželku ministra Druckera podozrievajú z podivných kšeftov. Na ruke nosí hodinky za 60 tisíc!

Žije sa im skutočne dobre. Manželia Druckerovci akékoľvek čachre, z ktorých ich obviňuje Igor Matovič, odmietajú. Obklopujú sa však nevídaným luxusom

Galéria k článku (6 fotografií )
Zasadnutie parlamentu k vyjadreniu dôvery novo zostavenej vláde pod vedením Petra Pellegriniho. Na snímke zľava je minister obrany Peter Gajdoš a aktuálny minister vnútra Tomáš Drucker.
Na snímke Andrea Kalavská a Tomáš Drucker
ANdrej Kiska prijal Tomáša Druckera kandidáta na ministra vnútra v prezidentskom paláci.

Nežná polovička čerstvého ministra vnútra Tomáša Druckera Lucia sa stala realitnou magnátkou, pri Špačinciach neďaleko Trnavy mimoriadne výhodne nakúpila od firmy, ktorá mala obchodné vzťahy so štátom, pozemky, na ktorých bude stáť celá štvrť rodinných domov aj so škôlkou. Minister Drucker oponuje, že podnikanie manželky je postavené na trhových princípoch.

Po Druckerovej pravici: Vyzerá to tak, že pani ministrová je veľmi šikovná podnikateľka.
Po Druckerovej pravici: Vyzerá to tak, že pani ministrová je veľmi šikovná podnikateľka.
Martin Domok

Veríme, že tým nemal na mysli bradatý vtip s vysvetlením, ktoré trhový princíp prekladá vetou „Trhni si, kde (a čo) môžeš“. Zatiaľ čo sa ministrovej manželke Lucii podaril obchod ako vystrihnutý z realitného katalógu, Tomáš Drucker sa môže hrdiť trapasom roka.

Ups. Nový minister vnútra, Tomáš Drucker, vraj
Ups. Nový minister vnútra, Tomáš Drucker, vraj "omylom" prepísal dom na cudzích ľudí.
TONY ?TEFUNKO

Podľa denníka Sme sa mu podarilo predať vilu v Chorvátskom Grobe, v ktorej Druckerovci bývajú. Drucker, človek, ktorý mal postaviť na nohy zomierajúci rezort zdravotníctva a po novom šéfuje ministerstvu vnútra, vraj rodinnú rezidenciu predal omylom. Dom prepísal na manželov Kušnírikovcov nedopatrením, keď im predával iný pozemok, ktorý sa tiež nachádza v Chorvátskom Grobe. Dúfame, pán minister, že pri gazdovaní so štátom sa budete radiť s pani manželkou. Ostatný raz ste sa jej pýtali na názor v kauze Bašternák, vtedy vám povedala, že tomu nerozumie a že je to celé nejaké divné. Radšej sa nepýtame, čo vám povedala na omylom predaný barák.

Luxus za desaťtisíce

Už pred časom náš týždenník vytiahol perličku. Počas jednej akcie v centre mesta sme si všimli priam skvostný kúsok, ktorý zdobil hodinky pani ministerovej. Predviedla totiž rolexky z radu Datejust Automatic Rubber za šesťdesiattisíc eur. „Krásny kúsok. Voláme ich gepardy alebo zebry, v závislosti od farby. Stoja okolo šesťdesiattisíc eur podľa toho, aké majú brilianty. Tieto majú takzvané bagety, čo je to naj,“ nadchol sa vtedy pre Plus 7 dní Druckerovej rolexkami hodinár. Nuž, pri takých majetkoch je možno skutočne ťažké všimnúť si mylný predaj nejakej nehnuteľnosti.

VIDEO Plus 7 Dní