FOTO Valábikovej manželky v GALÉRII

Človek mieni, život mení. Dvojmetrový športovec, moderátor, idol súčasných žien a niekdajší tanečník v šou Let’s Dance Boris Valábik (37) v lete 2019 požiadal priateľku Luciu Pollákovú o ruku a do roka a do dňa si snúbenci v najväčšej tichosti povedali áno v známom nitrianskom hoteli. O tajnej svadbe vedel málokto. Verejnosť sa o nej dozvedela až o pár týždňov neskôr. Prezradil ju prsteň, ktorý sa po lete začal trblietať na ľavej ruke bývalého hokejistu.

Rovnako ako vtedy, aj teraz ho prezradil prsteň. Všimli sme si, že svadobná obrúčka sa už na jeho ruke mesiace netrblieta. Prežívajú s manželkou, ktorá ho nechodí ani povzbudzovať na priame prenosy tanečnej šou, manželskú krízu?

Tajnosti mu nie sú cudzie

S Luciou sa Boris zoznámil po návrate z NHL, keď začal pred vyše šiestimi rokmi pracovať na polícii. Sympatickú policajtku požiadal o ruku na Nitrianskom hrade, kde prebehol aj cirkevný obrad. Z katedrály sa asi deväťdesiat svadobčanov presunulo do známeho hotela v jeho meste. „Taká nitrianska klasika. Svadba na hrade a oslava v tejto reštaurácii. Aspoň všetky svadby mojich kamarátov boli také a mne sa to veľmi páčilo. Nevymýšľali sme nič nové,“ uviedol vtedy mladoženáč.

Svadba sa konala v náročnom koronovom období a hoci tvrdili, že sa brať nemuseli, po pár mesiacoch od svadby oznámili, že čakajú dieťa. Dnes vychovávajú dvojročnú dcérku Viktóriu, ktorou sa bývalý športovec , ktorý je aktívny aj na sociálnej sieti, občas aj verejne pochváli. „Moja úžasná dcérka, ktorá pre mňa znamená viac, ako som si myslel, že je možné,“ vyznal sa neraz zo svojich citov.

Prezradil ho opäť prsteň

Svadobné obrúčky sú symbolom oddanosti, manželského zväzku medzi mužom a ženou a ich vzájomnej lásky. Nosí sa na štvrtom prste ľavej ruky, na prstenníku. Žila v tomto prste vedie priamo k srdcu nositeľa.

Valábikovci ostali pri výbere svojich prsteňov konzervatívni. Obrúčka, ktorú športovec nosil po svadbe na prste, je z bieleho zlata, upravená gravírovaním. „Máme rovnaké prstene, okrem veľkosti, samozrejme. Čo mám na prste, je mi v zásade jedno. Výber obrúčok som nechával na manželke, ale zhodou okolností sa páčia aj mne,“ priznal nám vtedy moderátor.

Apríl 2023. Zamestnával ho tanec. Valábik krepčil v šou Let’s Dance, kde na prste už vidieť, že nemá obrúčku.
Zdroj: TV MARKÍZA

Pri pohľade na Borisovu ruku si však pozorné oko všimne, že aktuálne sa mu na prstenníku žiadna obrúčka už neligoce. A nie je to záležitosť posledných dní. Jeho fotografie na sociálnej sieti, ktoré za posledné dva roky pridal, dokazujú, že obrúčku nenosí už dlhšie. Trištvrte roka po svadbe sa prsteň z jeho ruky vytratil. Naposledy mu na prste svietil v relácii Dvaja na jedného, čo bolo v apríli 2021.

Zaujímalo nás, prečo Valábik obrúčku už nenosí. Prežívajú v manželstve ťažšie časy alebo mu prsteň jednoducho prekážal?

„Nič za tým nehľadajte. Nie sú za tým žiadne manželské problémy,“ odvetil pre PLUS 7 DNÍ, ale dôvod, prečo prsteň viac ako dva roky nenosí, nevysvetlil. Keď sme sa snažili zistiť viac, odbil nás, že musí ísť trénovať.

Po chvíli si to však rozmyslel a poslal nám SMS. „Naozaj za tým netreba nič hľadať. Obrúčku som stratil, lebo som ju nosieval, aj keď mi bola trošku široká. Som v procese výroby novej,“ tvrdil športový komentátor, ktorý si paradoxne prsteň dáva robiť až po dvoch rokoch jeho straty. Ako to naozaj je s jeho vzťahom i prsteňom, vedia zrejme iba jeho najbližší.

FOTO Valábikovej manželky v GALÉRII