Významný míľnik pre Tenerife Real oslávili manželia a ich spoločníčka veľkolepou párty, na ktorú pozvali vyše tristo hostí a hviezdou večera bola česká legenda Helena Vondráčková. Medzi hosťami bol aj ich rodinný priateľ, miliardár a bývalý automobilový pretekár Richard Chlad (60).

Ten okrem iného prevádzkuje sieť športových barov s hracími automatmi, za čo si u našich susedov vyslúžil prezývku "Kráľ hazardu“. Spoločnosť mu robila o tri dekády mladšia snúbenica Anna-Marie Kánská, dcéra herečky Veroniky Kánskej, ktorá hrala Blaženu v trilógii Slunce, seno…

Rozjarený miliardár po prehýrenej noci s Belohorcovou a Hájom nešetril superlatívmi. "Za mňa sa včerajší večierok neuveriteľne podaril,“ povedal Chlad pre extra.cz v hlasovej správe s dodatkom, že išlo o jednu z najlepších párty v jeho živote. O svojich kamarátoch toho porozprával viac, či mu za to poďakujú, je veľmi otázne.

FOTO z veľkolepej párty na Tenerife v GALÉRII.

"Pevne dúfam, že to tu bude Vlastovi so Zuzanou fungovať, pretože keď som ich zažil v Marbelle, keď odišli z Ameriky, tak mi ich bolo veľmi ľúto,“ prekvapil podnikateľ. Belohorcová s manželom a deťmi žili dlhé roky v americkom Miami, v roku 2020 sa však presťahovali práve do španielskej Marbelly.

Tam však zďaleka nebolo všetko slnkom zaliate, ako teraz prezradil kamarát Chlad. "Som veľmi rád, že to ako pár a rodina prežili, pretože to na mňa na ten Nový rok pôsobilo, že by sa snáď mali aj rozviesť,“ šokoval informáciami, o ktorých priaznivci Belohorcovej a Hájka nemali odkiaľ vedieť.

Nový život v Španielsku nebol podľa predstáv manželov. "Boli nešťastní, trápili sa a nemali sa v ten moment kde poriadne ukotviť. Do Marbelly vkladali veľké nádeje a úplne sa im nepodarili, pretože sú teplomilní, hlavne Zuzana a deti, a na Marbelle je cez zimu naozaj zima,“ porozprával Chlad.

FOTO Belohorcovej rodiny v Marbelle v GALÉRII.

Dôvodov ich manželských nezhôd však bolo viac. "Vlasta kvôli covidu nechal veľa peňazí na burze. Sťahovanie, rozladenie z Marbelly, ktorá nenahradila Floridu ani náhodou. Ďalej nedostatok financií, pretože sa im nedarilo predať dom v Miami. To by slabší pár rozložilo,“ povedal Chlad.

Belohorcová a Hájek s deťmi napokon v Marbelle vydržali len osem mesiacov, po ktorých sa presťahovali na ostrov Tenerife. Tam sú mimoriadne spokojní a darí sa im aj pracovne, s realitnou kanceláriou spôsobili na ostrove víchor. Aj v manželstve známeho páru vyzerá byť opäť všetko slnkom zaliate.

FOTO Belohorcovej a Hájka s kamarátom Chladom a jeho mladou snúbenicou v GALÉRII.

"My, partneri, manželia, rodičia, parťáci v biznise, ale aj v živote… Tak sa plavíme na jednej lodi. Občas na rozbúrenom mori, ale vo väčšine sa hladina ukľudní. Ďakujem, parťák môj, za takú skvelú plavbu životom,“ napísala minulý mesiac Zuzana k spoločnej fotke s Vlastom.