Po tom, čo sa zoznámila s vplyvným manažérom Jozefom Šebom, nahrala debutový album, no ten u fanúšikov na celej čiare prepadol. „Normálne sme skrachovali. Ani moji najlepší kamaráti mi už pre ňu nechceli dať pesničku. Nikto nám neveril,“ priznal vtedy Šebo rezignovane.

Za hlavu sa pri jej speváckych vystúpeniach držala aj legenda Marcela Laiferová. „Prvýkrát som ju myslím počula na festivale v Bielorusku, kde súťažila a ja som bola v porote. Keď dospievala, povedala som si: Bože moja, z teba nikdy nič nebude. Mala ozaj veľké problémy s intonáciou,“ zaspomínala si speváčka pre PLUS 7 DNÍ. Ubehlo pekných pár rokov a svoje slová berie späť. „Podarilo sa jej skvele vypracovať. Dnes ju naopak veľmi obdivujem. Je senzačná. Robí naozaj kvalitnú muziku,“ teší sa z úspechu mladšej kolegyne.

Prekonala sa

Najnovším hudobným počinom Jana opäť dokázala, že právom patrí medzi našu prvú ligu speváčok. Hoci priznala, že pri komponovaní skladby Láska neumiera pre historický Jojkársky seriál Slovania mala problém vcítiť sa do atmosféry raného stredoveku, napokon sa jej to podarilo. Viac ako dvestotisíc zhliadnutí videoklipu tejto skladby za jeden mesiac, hovorí za všetko.

Pozrite si v GALÉRII  zábery kolegýň Kirschnerky a Laiferky. Ktorú máte radšej?