Marešovi sa podarilo na Instagrame nazbierať už viac ako milión sledovateľov. S takouto základňou sa preto nebojí vypýtať za spoluprácu tak vysokú sumu, akú niektorí ľudia nezarobia ani za celý rok. Zo svojich príjmov si potom môže veľmi ľahko užívať rozprávkový život, ktorý mu niektorí fanúšikovia závidia.

„Za 400 tisíc českých korún si u mňa môžete objednať kampaň na Instagrame, ktorá obsahuje dve stories, dve sady videí a dva príspevky na feede. Pokiaľ je to vec, keď sa zhodneme spolu na spôsobe prezentácie, tak ako by som si to predstavoval ja, vám sa to bude páčiť a nebudem s tým mať problém, s tou službou alebo produktom, tak sa potom zrealizuje,“ prezradil v rozhovore s moderátorkou Světlanou Witowskou.

FOTO Pozrite si fotky Leoša Mareša a jeho manželky Moniky v GALÉRII

Zárobky zo sociálnych sietí pritom tvoria iba zlomok jeho príjmov. Keď sa Marešovi podarí urobiť do roka niekoľko takýchto spoluprác, na bankovom účte mu pribudne rozprávková sumička, o ktorej väčšina ľudí ani nesníva.

Anketa
Zaslúžia si influenceri tak veľké príjmy za exkluzívne spolupráce?

Český moderátor nemá napriek tak vysokému honoráru vôbec núdzu o nové spolupráce. „No úprimne povedané, tých ponúk je toľko, že tá cena je i schválne takto nastavená, aby ponuky filtrovala,“ pochválil sa v rozhovore pre ČT24. Z hľadiska svojho postavenia sa tak dostáva do výhodnej pozície, keď si môže vyberať len tie najlukratívnejšie ponuky takých produktov, ktoré ho naozaj zaujímajú.

Na skvelé zárobky si nepríde len Leoš Mareš, ale aj jeho manželka Monika. Tá si podľa informácií Extra.cz vypýta za podobné spolupráce polovičnú sumu. Firmy dokonca v prípade záujmu môžu osloviť naraz oboch manželov, ale v tom prípade si za to priplatia oveľa viac peňazí. Prominentný párik teda istotne nemá núdzu o skvelé zárobky.