Keď mladučká Mária Čírová začala pred rokmi spolupracovať s o 14 rokov straším producentom Marošom Kachútom, zmenil sa im život obom, lebo našli jeden v druhom nielen skvelého spolupracovníka, ale aj partnera a spriaznenú dušu. A tak nečudo, že pracovný vzťah rýchlo prerástol do partnerského a dvojica si pomerne skoro založila aj rodinu. Mária zarodila ako čerešňa, mala sotva 21 rokov, keď priviedla na svet prvorodeného syna Huga a o necelé tri roky porodila dcéru Zoe.

Mária Čírová a Maroš Kachút.
Zdroj: Jakub Klimo

Mladí rodičia, ktorí sa popri starostlivosti o deti naplno venovali aj svojej práci, potrebovali pri svojom bývaní skĺbiť príjemné s užitočným, a tak sa im podarilo vytvoriť útulný domov pre ich rodinu, ktorý poskytuje pohodlie aj luxus a do ktorej tento rok pribudol najmenší syn Ruben.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova)

Mária obľubuje rustikálny aj moderný štýl, a toto sa jej spolu s partnerom podarilo skĺbiť pri zariaďovaní ich bývania. Ako Mária pred časom priznala, obaja s manželom radi varia, a tak centrom aj kráľovstvom pre nich vtedy býva ich kuchyňa, v ktorej je dosť priestoru pre vytváranie všelijakých nápaditých jedál, keďže obaja radi experimentujú a k vareniu vedú a svoje dv

e staršie deti.

 

Pozrite si viac FOTO bývania Márie Čírovej

Rodina má už tri deti, preto na party chodia iba pracovne, a najradšej sú spolu doma, kde majú dostatok priestoru na spoločný relax či zábavu. Oddychovať s vyloženými nohami môžu na veľkej priestrannej sedačke v obývačke, ale Mária sa nedávno pochválila aj takouto modernou žltou sedačkou a kreslom. Najväčším pokladom v ich hudobníckej rodine je určite klavír, na ktorom Hugo a Zoe už zahrajú štvorručne, lebo počas korona pandémie usilovne cvičili. A keď príde vhodná chvíľa, dokážu to spolu celá rodina roztočiť aj tak, ako nedávno na Mikuláša, veď pozrite.

Takto to vyzerá doma u Márie Čírovej, keď jej deti spustia štvorručne na klavíri.
Zdroj: Instagram M. Č.
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova)

Mária Čírová
Zdroj: Jana Liška
Takto to vyzerá doma u Márie Čírovej.
Zdroj: Instagram M. Č.