Nadštandardný vzťah medzi Marianom Kočnerom a Miriam Hatinovou bol verejným tajomstvom. Vedeli o ňom všetci, ale nikto ho otvorene nekomentoval, tobôž nie pred Kočnerovou manželkou Karolínou. Vždy keď mala tmavovlasá Miriam vo svojom živote trampoty, podnikateľ vraj všetko a všetkých odsunul na vedľajšiu koľaj a pribehol jej na pomoc so svojou kreditkou.

Podľa údajnej komunikácie tejto dvojice z Threemy, ktorá sa nedávno dostala na verejnosť, ju ratoval dokonca aj v bizarnej situácii, keď Hatinová platila za nové silikónové implantáty. „Miláčik, neprešla mi platba,“ písala vraj v správach brunetka, ktorú na klinike evidentne zaskočilo skoré vyúčtovanie. „Tritisíc prešlo,“informuje ho. „Tak daj zvyšok z druhej,“poučuje ju Kočner.

 

Krásna pre neho

Miriam Hatinová je exmanželkou milionára Slavomíra Hatinu mladšieho. Keď sa rozišli, s Marianom Kočnerom mala niekoľko spoločných pracovných aktivít, ktoré vraj prerástli do niečoho viac. Po Bratislave dodnes koluje vtipná historka, ako istý známy kaderník Hatinovej zle prefarbil vlasy. Údajne ju poslal zo salónu s komentárom, nech si dá lexaurin a bude to dobré. Kočnera to vraj dostalo do takej vývrtky, že okamžite zdvihol telefón a vlasovému štylistovi vysvetlil, aby sa správal k jeho bohyni úctivo. Po tomto incidente si našla novú kaderníčku.

Podľa zverejnenej mobilnej komunikácie sa Kočner o denný program svojej dobrej kamarátky aktívne zaujímal. Ak sú správy pravdivé, prvú Hatinovej písal už skoro ráno a počas dňa si ich vymenili desiatky. O jedle, o jej deťoch, o účtoch, ktoré treba zaplatiť, kedy ide na masáž, na kozmetiku, na nechty, kam pôjdu na dovolenku, či si objednajú helikoptéru a aký kožuch sa jej páči. „Kožuch máme?“zaujíma sa podľa komunikácie Marian Kočner, čo si kúpila burnetka vo Viedni. „Jasné, aj s pánom Liskom sme sa zoznámili,“ odpovedá s nadšením o stretnutí s majiteľom rodinnej firmy, ktorá vyrába luxusné kožušinové výrobky. Do oka jej padol kožuch zo soboľa. Ide o najcennejšiu kožušinu, vyznačuje sa veľmi kvalitnou srsťou. Cena sa začína približne na desaťtisíc eurách a šplhá sa do extrémnych výšin.

Zdrobneninky

„Si mi vo Viedničke? Miláčik, chceš ísť zajtra so mnou na raňajočky alebo obedík?“ písal vraj Marian Kočner maznavým slovníkom. Zatiaľ čo sa podľa komunikácie dožadoval Hatinovej pozornosti, ona riešila aj pragmatické záležitosti. „Miláčik, kuk mi, prosím, v Dubajiku Supreme reprák,“ znie jedna z jej požiadaviek. Rada sa mu chválila aj úspešne absolvovanými skrášľujúcimi zákrokmi, čo ho tešilo. „Máme vlasy, miláčik. Moja láska chce mať čéče milenku. Ďakujem, boh môj,“ vyznala sa.

Ani ani raz priateľ na telefóne nezaváhal kúpiť svojej obľúbenkyni, čo si zmyslela. „Milujem ťa obdarúvať,“písal galantne. Veď ona bola žena jeho života, čo v správach často zdôrazňoval. „Láska moja, jediná na svete aj vo vesmíre, krásne ránko ti prajem. Bohyňa moja nádherná, otvor mi už očká. Milujem ťa zbožňovať, levík môj múdry,“rozplýva sa v správach už od pol piatej ráno. Po zaželaní si pekného rána plynulo prechádzajú k nákupom. Zaobstarať bolo treba kožené nohavice od Dolce & Gabbana a ísť do Chanela.

Žiarlivé scény

Z údajnej mobilnej komunikácie plynie jedno resumé - na jednej strane svojej bohyni doprial, na druhej strane pre jej parádenie často vystrojil obrovskú žiarlivú scénu. „Do p…, budem chodiť len v jogových legínach. A doma sedieť na p… A na p… sú mi celé darčeky,“ odula sa na neho tesne pred Vianocami, keď jej vyčítal prílišné stajlovanie. Pohádať sa dokázali aj pre iné momenty. Pred dvoma rokmi si dohadovali lyžovačku vo francúzskych Alpách a nevedeli sa zhodnúť na izbe. Nakoniec madam zavelila, že bude „prestage room“ za 1 900 eur. „Miláčik, prejde 5 700 eur cez kartu depozit?“ zaujímala sa. Nato ju upokojil, že na karte je limit 15-tisíc eur. 

Ako rýchlo vášne vzplanuli, tak sa obaja vedeli v rovnakom tempe udobriť. „S tebou sa úžasne háda a v poslednom čase si uznávaš aj chybu, takže som spokojná,“uzavrela nežnejšia časť dvojice.

Nechutilo jej

Hatinová podľa mobilnej komunikácie trávila zimy na Donovaloch, kde má Kočner svoje hotely. Vždy ho informovala, čo sa v lyžiarskom stredisku deje a koho postretávala. Klebety ho zaujímali. Často sa stravovala v Kočnerovom Šport hoteli, napriek tomu, že jej tam podľa napísaných správ nechutilo. Žiadala, aby vymenil jedálny lístok. Namietal, že musí byť prispôsobený chuti a peňaženke väčšiny ľudí. „Miláčik, pokojne sa stravuj v Galileu, tam varia najlepšie. Alebo v pivovare. Tam ťa budú aj obletovať. Chcem, aby si bola spokojná.“

Keď sme na autenticitu mobilnej komunikácie opýtali priamo Miriam Hatinovej, vytiahla repliku ako vystrihnutú zo Shakespeara. „Je to pravdivé alebo to nie je pravdivé? Nech polícia povie, či sa dá tá Threema prelomiť alebo nie. Prečo sa to vytiahlo po roku a pol? Prečo je to v iných tabuľkách?“ reagovala otázkami.

Foto Miriam Hatinovej a jej životného štýlu v GALÉRII

Prečítajte si tiež: