Seriálovému milovníkovi Mariovi Cimarrovi (50), ktorý je známy ako nezabudnuteľný Juan z telenovely Skrytá vášeň, porodí dieťa Slovenka. Kubánsky herec viac ako štyri roky randí s finalistkou Miss Slovensko z roku 2015 Bronislavou Gregušovou (29), ktorú už požiadal o ruku. Tehotná modelka prezradila, že čaká dievčatko, a opísala aj priebeh tehotenstva.

Neprežiera sa

Kuriozitou je, že Cimarro sa o bábätku dozvedel skôr ako jeho partnerka. „Neoznámila som mu to,“ spomína Bronislava na zvláštny okamih. „V podstate to vedel o stotinu sekundy skôr než ja, keď mi lekár robil sono.“ Ako dodala, nasledoval telefonát rodičom na Slovensko, ktorým ukázali záber z ultrazvuku. Dnes je Gregušová v siedmom mesiaci tehotenstva a pred sebou nosí poriadne veľké bruško. Zdá sa však, že v iných partiách príliš nepriberá. Zatiaľ jej ručička na váhe ukazuje len o sedem kilogramov viac než na začiatku tehotenstva. Podľa jej vlastných slov nemá zvláštne chute ani obdobia prejedania. Jediné, čoho sa nevie dojesť, je ovocie. „Otázka, či si tehotenstvo užívam, je pre mňa zvláštna. Samozrejme, že sa teším, keď ma malá kopne a mrví sa. Iné sú už kopance do mechúra a rebier. Veľmi sa však teším, keď už tu bude.“

Okázalé vyznania

Dvojica, ktorá sa pohybuje medzi Kaliforniou a Latinskou Amerikou, pre dieťa už vybrala medzinárodné meno. Ich dcéra sa bude volať Briana. „Píše sa to s jedným n, nie s dvoma,“ upozorňuje budúca mama. Nad tým, či ju bude ukazovať online svetu, ešte nepremýšľa. V jednom má však jasno - len čo sa to bude dať, z Los Angeles, kde s Cimarrom žijú, prídu na výlet na Slovensko. „Určite malú princezničku prídem ukázať svojej rodine a blízkym. A zároveň jej ukážem jej druhý domov, takže ak to bude možné, ideme smer Slovensko. Od narodenia sa s ňou budeme rozprávať po slovensky, po anglicky aj po španielsky,“ tvrdí budúca pani Cimarro odhodlane.

FOTO V GALÉRII

Podľa sociálnych sietí je Bronislavin život zaliaty slnkom, s partnerom si nápadne vyznávajú lásku a svoj vzťah nazývajú osudovou láskou. „Od chvíle, keď sme sa stretli, keď som sa ponúkol, že ťa odfotím, vedel som, že sa k sebe perfektne hodíme. Najlepšia časť zo mňa si ty, s tebou nikdy nie som sám. Založila si oheň v mojom srdci a priniesla pokoj do mojej mysle,“ venoval Bronislave Cimarro slová ako vystrihnuté z vášnivej telenovely. Ani Slovenka v romantike nezaostáva. „Si mojím splneným snom. Budeš dokonalým otcom pre našu malú princeznú. Už si! Ďakujem ti, že sa o nás staráš. Nekonečne ťa ľúbime,“ odkázala mu tehuľka dva mesiace pred pôrodom.