Fanúšikovia českej speváckej divy Hany Zagorovej (73) reagovali na premenu Pavla Topoľského (58), ktorý imitoval v televíznej šou Tvoja tvár znie povedome ich idol, viac než podráždene. „Znetvorili ju. Je to predsa len dáma, ktorá si zaslúži istý rešpekt. A to aj, ak ide o srandu. A Fialová? Tie reči o plastikách si mohla tiež odpustiť. Nech sa pozrie na seba,“ rozhorčoval sa fanúšik Tomáš, ešte len študent hotelovej akadémie. 

Prepískli to

Samotná Hana Zagorová je pre špecifický prejav a vystupovanie vďačným objektom napodobňovania aj v českej verzii Tvojej tváre. Kto by si však myslel, že tieto situácie prežíva so zaťatými zubami, je na omyle. Práve naopak. „Niekedy majú zbytočne rešpekt. Som rada, keď pritlačia, nech je sranda,“ reaguje spevácka modla mnohých generácii na premeny televíznych zabávačov. 

Hana Zagorová je aj po sedemdesiatke šarmantnou speváčkou. V mrakizáckej zábavnej šou ju poriadne spotvorili.
Hana Zagorová je aj po sedemdesiatke šarmantnou speváčkou. V mrakizáckej zábavnej šou ju poriadne spotvorili.
Zdroj: archív Hany Zagorovej

Zdá sa však, že v slovenskej verzii Tvoja tvár znie povedome pritlačili až príliš. Obézny herec Pavol Topoľský vedel, že vystúpenie bude mierne povedané pritiahnuté za vlasy, a tak sa už dopredu kajal. „Hanička Zagorová je dáma, ktorú si neskutočne vážim. Poznám ju od detstva. Páči sa mi na nej jej profesionálny prístup, jej hudba, aj slová piesní. Každá jej pieseň je vlastne príbeh,“ povedal pred kamerami. Pre televíznu šou si vybral hit Setkání, ktorý v roku 1979 Hanka naspievala s talianskym spevákom Drupim. Toho na scéne stvárňoval Števo Skrúcaný.

Anketa
Páčila sa vám premena Pavla Topoľského na Hanu Zagorovú?
  • 6%
  • 94%

Ropucha

Topoľského premena v Hanu Zagorovú napokon dopadla snáď ešte horšie, než diváci s porotou čakali. „Škaredá ropucha,“ nazval výsledok snaženia maskérov Dano Dangl. „Toto keď uvidia Česi, vyhlásia nám vojnu,“ zaklincoval situáciu moderátor Martin Nikodým. Zdá sa teda, že chladnou ostáva len hlavná aktérka Hana Zagorová. „Mám rada takéto recesie. Je fajn, keď sa ľudia smejú,“ vyjadrila sa pre PLUS 7 DNÍ a dodala, že v takýchto televíznych programoch vidí zaujímavú pridanú hodnotu.

Setkání je veľmi pekná pesnička. A keď ju niekto spieva, hoci aj ako recesiu, je to fajn. Ani trošinku mi to nevadí, pretože sa tej pesničke predĺži život. Všetkým pesničkám prajem, nech žijú aj tisíc rokov,“ povedala nám česká stálica, ktorá má pred sebou slovenské turné. Je teda možné, že si od priaznivcov vypočuje, ako na jej slávne dueto v novom šate zareagujú oni.

Pozrite si premenu Pavla Topoľského na Hanu Zagorovú v GALÉRII >>