Vďaka seriálu Oteckovia, ktorý patrí k divácky úspešným markizáckym počinom, sa aj mladí herci dostali do povedomia širokej verejnosti. Medzi hlavných predstaviteľov okrem stálic Filipa Tůmu a Vladimíra Kobielskeho patria mladíci Marek Fašiang (32) či Branislav Deák(36), ktorí sa aj vďaka seriálovému hitu stali hereckými sexsymbolmi a dievčatá im odvtedy ležia pri nohách.

Rovnako tak aj hviezda zo seriálu Kukučka Matúš Kvietik (26), ktorý pred rokmi tvrdil, že sa náruživých fanúšičiek desí. No za posledné tri roky sa to zjavne zmenilo a pred pár dňami ukázal presný opak. Bez problémov sa kochal nahým ženským telom podobne ako aj jeho dvaja markizácki kolegovia.

Všetci traja herci sa ocitli na fotení pre ženský magazín EVA, kde sa k nim tisla úplne nahá krásna ryšavá modelka Viktória. „Nemám si čo obliecť, typická žena,“napísala k snímkam zo zákulisia, ktorými sa pochválila na sociálnej sieti. Výraz tváre pánov hovorí za všetko. Kto vie, čo na toto sexi a dráždivé fotenie, pri ktorom mnohým mužom padne sánka, povedia polovičky známych umelcov.

Fotografie nájdete v našej galérii.

Anketa
Ktorý herec je vám najsympatickejší?
  • 35%
  • 38%
  • 27%