Počas druhej vlny pandémie sa generálny riaditeľ našej najsledovanejšej televízie druhýkrát oženil. Matthias Settele (54) si s dlhoročnou partnerkou Gerdou (56) povedali svoje áno v stredu (28. októbra) v rakúskom meste Baden.

Serenáda pre Gerdu

„Boli sme tam len my dvaja a oddávajúci, žiadni svedkovia,“ povedal čerstvý ženáč Settele pre markizácky portál tvnoviny.sk. Napriek prísnym bezpečnostným opatreniam, nechýbal kusisko romantiky, keď oddávajúci za plexisklom počas obradu čítal báseň za zvukov Setteleho gitarovej serenády pre jeho Gerdu.

Mladomanželia si spravili svadobné foto v Kurparku. Nevesta zvolila netradičné jednoduché krátke svadobné šaty sýtočervenej farby. Hrdličky sa potom navečerali v luxusnej reštaurácii Steirereck. Na svadobnú cestu sa plánujú vydať do Grécka, kde chcú navštíviť Atény a ostrov Ydra.

Settele má z prvého manželstva dcéru Kathy. V minulosti pracoval pre rakúsku televíziu ORF a nemeckú RTL. Generálnym riaditeľom slovenskej televízie je Rakúšan od roku 2013. Či na pozícii zotrvá je viac ako otázne, vzhľadom na to, že Markíza nedávno prešla do rúk nového majiteľa. Viac čítajte TU.

FOTO zo svadby Matthiasa Setteleho v GALÉRII