Moderátor Pavel Bruchala (41) sa drží mimo ruchu slovenského šoubiznisu a verejnosť o ňom takmer nič nevie, odkedy v roku 2014 odišiel z Markízy do JOJ-ky. Po piatich mesiacoch na Kolibe sa s kamerami rozlúčil. Dnes, ako sme zistili, mu opäť chodia televízne ponuky.

Arogantný? Skôr introvert

Keď Pavel Bruchala, kedysi jedna z najväčších šoubiznisových hviezd u nás, prišiel o prácu v televízii, nezrútil sa. Práve naopak. Cítil, že nie je taký starý, aby nemohol začať robiť niečo nové. Čo si budú ľudia myslieť, mu vraj bolo jedno. „Možno budem robiť niečo iné, čo pre niekoho bude komické a povie si, ako ten Bruchala skončil,“ priznal pred rokmi. No dnes pri pohľade na neho mnohí vravia, že pôsobí spokojnejšie než kedykoľvek predtým. Prečo? „Ľudia mi hovoria, že som sa zmenil. Hovoria, že som šťastnejší a je to prirodzená vec, lebo šoubiznis vás vycucia. Aj keď, nehrajme sa na Hollywood, sme malá krajina, a keď niekto uverí vo svoju genialitu, to je to posledné, najsmutnejšie a najsmiešnejšie zároveň,“ priznal pre PLUS 7 DNÍ Bruchala.

Nahodeného a vysmiateho sme ho po rokoch stretli na istej spoločenskej akcii a zdalo sa, že slovenský šoubiznis hodnotí triezvejšie než ktokoľvek iný. „Nikdy som neuveril v to, že som celebrita. Ľudia si myslia, že som bol ,strašne‘ arogantný, namyslený a tak ďalej. Verte mi, že o sebe som si nikdy nemyslel viac, ako bola realita. Skôr som sa viac uzavrel, lebo sláva, publicita spôsobujú, že človek sa stáva väčším introvertom,“ priznal Pavel Bruchala, ktorý kedysi patril k predným tváram televízie v Záhorskej Bystrici. "Užíval som si to dvanásť rokov. Nikdy nepoviem jediné zlé slovo na Markízu. Dokonca teraz mi prišli z televízie ponuky na cestu späť, ale môj program je taký plný, že sme sa zatiaľ nedohodli,“ dodal bývalý moderátor, ktorý dáva prednosť inému biznisu.

Čo sa ešte v najnovšom čísle týždenníka PLUS7DNÍ dozviete:

- Ako dramaticky sa to s peniazmi v slovenskom šoubiznise zmenilo?

- Ktorý známy Slovák by Bruchalu v Košiciach ihneď pohostil?

- Čo dnes bývalú televíznu hviezdu nadštandardne živí a čo ho učí pokore?

- Prečo bývalý moderátor zvažoval vstup do politiky a čo podľa neho neho môže Slovákom pomôcť?