Dcéra Petra Jandu sa so svojím manželom gynekológom zoznámila pred dvanástimi rokmi. Podľa speváčky bolo už ich prvé stretnutie osudové. Veľmi rýchlo si dôverovali a cítili, že s veľkou pravdepodobnosťou našli svoju osudovú lásku.

„Prvé rande sme mali na lodi na Matylde. Počas asi prvej hodiny som mu povedala snáď všetky moje tajomstvá a on mne. I keď som vtedy ešte netušila, že práve on bude otcom môjho dieťaťa, bola som veľmi prekvapená, ako som mu dôverovala,“ Marta Jandová prezradila pre magazín Extra.cz.

Podľa speváčky ju s manželom spojilo najmä to, že mali veľmi podobné osudy. Vďaka tomu sa dokázali vzájomne lepšie pochopiť a boli si oporou. Tri roky od ich zoznámenia prišla veľká svadba a neskôr aj dcérka Maruška, ktorá im robí veľkú radosť. S odstupom času už však Jandová vie, že krásny vzťah si nevybudujete bez toho, aby ste sa naozaj snažili. A i keď pôvodne ani nedúfala, že sa jej také niečo podarí, nakoniec našla ten správny trik na výborný vzťah.

FOTO Marty Jandovej s manželom nájdet v GALÉRII

„Skôr som si myslela, že nie je recept na šťastnú lásku, ale teraz už viem, že je. Moje predchádzajúce vzťahy skončili tým, že sme si nevedeli povedať, aký máme problém. S mojím manželom o tom hovoriť vieme. Je dôležité o všetkom hovoriť, o tom, ako to cíti ten druhý,“ Marta prezradila jednu z najdôležitejších zásad, ktorej sa drží v manželstve.

Nie je žiadnym prekvapením, že tak ako v mnohých iných dlhoročných vzťahoch, aj medzi Jandovou a jej manželom dochádza k hádkam. Svojich priaznivcov však šokovala tvrdením, že práve to je ďalšou dôležitou potrebou každého vzťahu. „Každý pár by sa mal občas pohádať, pretože potom sa pekne uzmieruje,“ tajnostkársky prezradila pre český magazín. Jej vzťah aktuálne prechádza krásnym obdobím a v najväčšej miere za to môžu vďačiť tomu, že na ňom obaja intenzívne pracovali.