O bývalej superstaristke nebolo roky nič počuť. Pred deviatimi rokmi sa Martina Schindlerová (32) vydala v prostredí pompézneho kaštieľa v Tomášove za tajomného priateľa, podnikateľa Kamila Haršányho a po talentovanej speváčke sa akoby zľahla zem. Určite mnoho jej fanúšikov mrzelo, že zahodila svoje kariérne možnosti a radšej žila v anonymite. Známe bolo jedine to, že svojmu manželovi stihla porodiť dve deti.

Až pred tromi rokmi prišiel nečakaný zlom. Schindlerová  sa rozhodla rozviesť a ohlásila návrat na hudobnú scénu. Prečo speváčka nikdy o svojom manželstve nehovorila, naznačili neskoršie udalosti. Haršány bol v hľadáčiku polície a keď v roku 2019 urobila Národná kriminálna agentúra zásah s krycím názvom Apač, zadržala ho spolu s členmi organizovanej zločineckej skupiny takáčovci. Niektorých poslal Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici do väzby. Medzi nimi bol aj Martinin exmanžel, ktorého neskôr stíhali na slobode.

Hádaj, na čo myslím

Rozvod, ktorým speváčka pred troma rokmi na súde prešla, vraj nebol žiadna selanka. Nakoniec sa začala znova usmievať a prijímať kšefty v šoubiznise. Martina sa netají tým, že sa k spevu vrátila aj preto, že deti sú jej prioritou a chce sa o ne dobre postarať. O tom, čo je dnes s jej bývalým manželom a či sa stretávajú, nám nič prezradiť nechcela. No my sme ju pred pár dňami prichytili v spoločnosti chlapa, ktorý Haršánymu akoby z oka vypadol.

Dvojicu sme stretli v bratislavskom Ružinove, kde si v reštaurácii pochutnávali na pizzi. Speváčka  sa po celý čas usmievala a bola zjavne uvoľnená. So synom, ktorého vzala so sebou, sa hrali hru „hádaj, na čo myslím“ a kreslili si. Malý chlapček mal k mužovi veľmi blízko a objímal ho. Po tom, čo sa všetci dobre zabávali, si dali zvyšnú pizzu zabaliť a vypýtali si účet. Predbiehali sa, kto ho zaplatí, ale napokon zvíťazila mužská peňaženka.

FOTO stretnutia speváčky s bývalým mužom v GALÉRII >>

Kontaktovali sme Martinu Schindlerovú, či muž, ktorý sa tak veľmi podobal na jej exmanžela, bol alebo nebol Kamil. ,Ste úplne vedľa. Ak bude niečo, o čom sa dá debatovať, tak zavolajte, ale toto nechcem rozvádzať, najmä kvôli deťom,“ skonštatovala speváčka veľmi stroho.