Herečka Mária Bartalos na čas odložila sľubne rozbehnutú kariéru a užíva si rodinnú pohodu s manželom Adriánom a synom Noelom v ich útulnom dome. Keďže Mária pochádza z vinárskej obce Čajkov, nečudo, že aj tu v Bratislave si chcela zachovať kus vidieka, ku ktorému má vzťah, a premietla ho aj do svojho bývania. Jej dom je veľmi útulný a vkusne zariadený. Mária má rada jednoduchý vidiecky štýl a neutrálne, najmä zemité farby v interiéri, kde prevláda jej obľúbená hnedá a škoricová, z materiálov najmä drevo, ktoré je veľmi príjemné.

Teraz počas korona pandémie dokáže Mária svoje bývanie oceniť ešte viac. Keďže sa všetci viac-menej vyskytujeme doma, byť zavretý doma s malým dieťaťom nie je nič príjemné. Mária však tento problém nemá, keďže pri dome majú aj dvor, kde sa jej syn môže dosýta vyhrať so všetkým, čo môže takýto dobrý dvor ponúknuť. Herečka je za túto možnosť veľmi vďačná.

 

Mária svojmu synovi dopraje spoznávať veci a činnosti bežného života, a tak jej malý Noel "pomáha" aj pri varení. Asi najviac TOP bolo pre neho šúpanie zemiakov. "Dnešné varenie bolo zážitkové hneď viackrát 😀 Najskôr začínalo pekne, ja čistím zemiaky (áno, stále s nožom aj keď už máme škrabku, ktorú sme dostali balíkom po kauze či nemáme doma škrabku 😂) a Noel pri mne na učiacej veži. Po chvíli ho to prestalo baviť a vyšiel si na linku, pekne tam sedel a pozeral až kým neobjavil hru, ktorá ho dosť bavila. Hra so zemiakovými šupkami, jeeeeeee😀👍🏽  Srandy kopec. Upratovania ešte viac 😂, ale tá jeho radosť v očiach! Tá stála za to 😊"

Pozrite si FOTO v GALÉRII, ako to vyzerá doma u Márie Bartalos.

Herečka, ktorá nemá problém odhaliť na sociálnej mnohé detaily z jej súkromného života, sa tak trochu posťažovala na to, čoho sú niektorí jej sledovatelia schopní. Viacerých totiž v minulosti pobúrilo, že zemiaky čistí nožom, a nie škrabkou, a dokonca sa našiel niekto iniciatívny a jednu jej poslal rovno domov. No zdá sa, že Máriu tým nevyviedol z miery, a ona si ďalej žije spokojný život podľa vlastných predstáv. Napokon, vo svojom dome to má také útulné, že sa tam so svojou rodinou cíti naozaj príjemne a to je najdôležitejšie.

Všade je veľa dreva a iných prírodných materiálov.
Zdroj: Pavol Chochula, Instagram