Herec zo seriálov Za Sklom či Pán profesor Tomáš Maštalír (43) sa ešte v roku 2018 potichu oženil, po pomerne krátkej známosti si vzal štátnu úradníčku Kristínu (37), pochádzajúcu z Banskej Bystrice. Ani nie po roku manželstva sa im narodila dcéra Emma. Fotografovi PLUS 7 DNÍ sa podarilo herca s rodinou stretnúť na prechádzke neďaleko ich bydliska v Bratislave. Tomáš, ktorého diváci poznajú zväčša ako tvrdého policajta či nekonvenčného učiteľa stredoškolákov, predviedol, že nie je len televízny „tvrďas“.

Nový dom poprel

Hrdý otec Maštalír býva so svojou rodinou v lukratívnej štvrti hlavného mesta - na Kolibe, v byte prenajatom od rodiny hereckej kolegyne Zuzany Fialovej. A neďaleko karpatských lesov, ktoré zrejme boli pre umelca uprednostňujúceho skôr samotu balzamom na dušu aj počas pandemických čias.

Hoci cez koronakrízu mal herec práce oveľa menej, na ničnerobenie sa nesťažoval. Dokonca mu vraj s manželkou nehrozila ani ponorka. „Musel som si zvyknúť na novú situáciu, ale to je na celej tej situácii, paradoxne, pozitívne. Že máme na seba viac času a že sa môžem venovať aj dcérke,“ priznal Maštalír v rozhovore pre Eurotelevíziu. V mediálnych kruhoch sa pošepkávalo, že herec plánuje z prenájmu odísť a stavia pre rodinu nový dom.  „To je vtipné, pretože o ničom takom neviem,“ povedal pre PLUS 7 DNÍ.

Najmä nenápadne

Prechádzky uličkami na Kolibe si užíval Maštalír s rodinou aj pár dní po uvoľňovaní opatrení. Svalnatý herec oblečený do športového outfitu si vykračoval po boku manželky Kristíny. Pri pohľade na dvojicu bolo vidieť, že im to spolu pekne ladí. Ani jeden si nepotrpí na žiadne luxusné farebné vychytávky a radšej chcú pôsobiť nenápadne.

 FOTO Maštalíra a jeho rodinky nájdete v GALÉRII >>

Aj pani Maštalírova sa na „špacírovanie“ mestom odela do bieleho trička a natiahla si dlhé nohavice. Starostlivý otec Tomáš svoju rodinu zobral na zmrzlinu, len on namiesto kornútka držal v ruke športový kočík takmer za tristo eur, v ktorom sedela jeho čoskoro dvojročná dcérka Emma. Ako vidieť na záberoch, rastie z nej dlhovlasé blonďavé dievčatko.

Okrem rodiny a herectva, Tomáš miluje aj autá. Sú jeho vášňou. Za volant ho to ťahalo od malička. Jeho prvým autom bol Renault 5, ktorý dostal od otca. Tomáš je však už roky spájaný so značkou BMW. Vozidlá Mníchovskej značky využíva aj v súkromí. A nedávno zjavne svoje auto vymenil. Náš fotoreportér ho pristihol, ako si nastupuje do iného vozidla v akom sme ho vídali jazdiť pred koronou, a to do čierneho BMW X5. V minulosti jazdil na rôznych typoch či farbe áut tejto značky.

Fotografie jeho nového auta i tých starších nájdete v GALÉRII