Označenie sexidol mu prischlo už veľmi dávno. Herec Tomáš Maštalír (45) je dlhodobo považovaný za jedného z najpríťažlivejších hercov, akých na Slovensku máme. Množstvu žien, ktoré sú do umelca platonicky zamilované, ostali oči pre plač v momente, keď vyšlo najavo, že sa v roku 2018 nečakane oženil.

Po krátkodobej známosti si vzal úradníčku Kristínu, ktorá mu porodila prvého potomka, dcéru Emmu. Zdá sa však, že aj napriek tomu, že sa herec usadil, zostalo stále mnoho žien, ktoré o ňom snívajú aj naďalej.

Opantal ich

Pri návšteve Slovenského národného divadla sme objavili dôkaz, že viaceré zamestnankyne sú z herca paf. Na mieste, kde si diváci chodia odkladať kabáty pred predstaveniami, sme objavili zákulisnú stenu s pozoruhodným materiálom. Divadelné šatniarky si naňu vylepili nielen Maštalírové fotky, ale aj jednu báseň. Tá pripomína modlibu, ktorá nie je o Bohu, ale o Maštalírovi. 

,,Tomáš náš, ktorý si na predstaveniach, posväť sa meno Maštalírovo, príď skrotenie tvoje, buď voňavka tvoja, ako medzi dverami, tak i na hrudi. Smiech náš každodenný, daj nám dnes a odpusť nám naše sliny, ktoré na teba púšťame nad tvojimi fotkami a uveď nás do pokušenia a zbav ma priezviska môjho. Amen," znie aktualizovaný text kresťanského Otčenáša.

FOTO v GALÉRII