Tip na článok
Modelka Mia Bella

Matka slovenskej modelky vyzerá lepšie ako dcéra!

Michaela Gašparovičová, ktorá už pôsobí pod menom Mia Bella, ukázala mamu. Čo všetko si dala vylepšiť?

Galéria k článku (23 fotografií )
Michaela Gašparovičová alias Mia Bella: Vyzerala pred rokmi takto. Veríte tomu vôbec?
Modelka Michaela Gašparovičová: Ktorá sa nechala premenovať na Mia Bella, má na sebe tiež zmenené takmer všetko. Minulý rok sa však začala na svojich selfie oveľa viac usmievať a zuby doslova tlačila do pri fotení do mobilu. A vyšla pravda najavo. Aj ona si dala spraviť komplet nový chrup.
Michaela Gašparovičová alias Mia Bella: Pred rokmi vyzerala takto. Veríte tomu vôbec?

Blondínka, ktorá nafotila niekoľko záberov u nás aj v zahraničí sa rada popýši svojimi úspechmi. Či už na profesionálnom poli, alebo zverejní úspechy zo súkromného života. S priateľom, s ktorým je už sedem rokov, rada cestuje. Mia Bella sa venuje domácnosti, zatiaľ čo jej partner zabezpečuje financie. Okrem svojho životného štýlu sa nedávno pochválila svojou mamou. Tá vyzerá lepšie ako jej dcéra. Modelke totiž plastické operácie pridali zopár rokov, zatiaľ čo injekčné výplne modelkinej o takmer tridsať rokov staršej mame prospeli. Veď posúďte sami!

Ukázala mamu: Mia Bella sa pochválila fotkou z narodenín.
Ukázala mamu: Mia Bella sa pochválila fotkou z narodenín.
Instagram

Pod nožom

 

Oslávila iba dvadsaťpäť rokov a už podstúpila mnoho vylepšení. Niekoľkokrát si dala zväčšiť prsia, istý čas sa pýšila najväčšími silikónmi. Dala si upraviť nos a využila aj niekoľko injekčných výplní. Úprava pier sa jej dokonca nevydarila a výplňový materiál, ktorý si nechala vpichnúť sa jej neujal. Všetky dievčatá vtedy varovala, aby sa týmto procedúram vyhýbali. „Najprv som si dala spraviť pery, potom prsia. Lebo som mala svoje veľké a boli trochu klesnuté,“ naznačila. Teraz už má za sebou štvrtú operáciu pŕs. Do svojho výzoru investovala približne dvadsaťtisíc eur: „Mám priateľa, ale financovala som si to sama,“ ozrejmila modelka v Teleráne, kto zákroky hradil.

 

Rada sa predvedie

 

Mia Bella sa zúčastnila niekoľkých televíznych šou. Ukázala svoje bývanie aj šatník. Ten predviedla v šou Nákupné maniačky, kde súťažila s ďalšími plasticky vylepšenými modelkami. Kvôli mnohým plastikám si ju ako exota do šou dokonca zavolal aj sám Jan Kraus.

 

 

Prečítajte si tiež:

VIDEO Plus 7 Dní