Robí všetko pre to, aby ho bolo vidieť.  S Igorom Matovičom behá za Orbánom, prezentuje sa poľovačkami v Azerbajdžane či Pakistane, mihol sa v seriáli Pumpa a teraz prišli na rad aj krásne a známe ženy. Teda konkrétne jedna. Poslanec György Gyimesi (41), ktorý sedí v parlamente vo farbách OĽaNO, zbalil Miss Slovensko 2006 Magdalénu Šebestovú (38).

Nezvyčajná dvojica trávila lyžovačku v Jasnej, a keď ich na svahu médiá nevypátrali, spoločné selfie zverejnili sami na sociálnej sieti. Bývalá miss novej láske hovorí po slovensky Ďuri a zrejme ju oslovuje politikova priamosť. „Do kostola nechodím, modliť sa neviem, dokonca nepoznám ani Otčenáš, žijem promiskuitným životom, tak­že nie som nejakým etalónom katolicizmu na Slovensku,“ povedal o sebe Gyimesi nedávno.

FOTO V GALÉRII >>

Inak má dom v obci Čičarovce, vzdialenej len pol hodiny cesty od ukrajinských hraníc, a po rozvode trávi dosť času so svojím šesťročným synom. Šebestová má rovnako starú dcéru Ninu zo vzťahu s niekdajším futbalovým reprezentantom Jánom Ďuricom (40).