Keď sa povie meno Dominika Cibulková (30), každému, samozrejme, napadne ako prvé tenis. Tesne za športom však vyskočí asociácia výstredný životný štýl a okázalá móda, luxusné značky a šperky, na ktoré je zaťažená. Sama tvrdí, že keď si zarobí, prečo by si nedopriala. A je to tak. Cibulková nie je len rozmarné dievča, niekoľko miliónov investovala aj do nehnuteľností po Bratislave. Narodeninovým žúrom, ktorý teraz chystá k tridsiatke, však predstihla všetky očakávania.

Chráni si ju

Hovorí sa, že praktickú stránku zhodnocovania peňazí mal v hlave skôr Cibulkovej otec. Ten vraj dcéru od začiatku viedol k tenisu práve preto, aby zarábala, nie aby mala mimoškolský krúžok. V istom momente to bolo s kariérou našej známej tenistky nahnuté. Na diskotéke sa zaľúbila do bonvivána Michala Navaru (34), ktorý je dnes jej manželom. Spočiatku sa zdalo, že ju od tvrdého režimu športovca odvádza. Vtedy do vzťahu vraj vstúpil blondínkin otec a mladému Navarovi vysvetlil - tak, ako to vie rázny Milan Cibulka -, že jeho dcére budúcnosť nezničí. Buď jej bude oporou a pomáhať na tréningoch, alebo sa „popakuje“, ak s ňou chce vymetať diskotéky.

Michal Navara zrejme pochopil, že jeho láska k Dominike je silnejšia, a rozhodol sa poslúchnuť hlavu rodiny. V skromne platenej práci úradníka na ministerstve pôdohospodárstva dal výpoveď a začal byť naplno partnerom tenisovej hviezdy. Dnes je jej psychickou oporou, pomáha jej na tréningoch, nosí jej výbavu, spoločnosť jej však robí, aj keď si Dominika občas vybehne s kamarátmi zatancovať do mesta. Nikdy ju nenechá samu. Dokonca na sociálnej sieti sa pred časom objavil status fanúšika, ktorý sa posťažoval, že si chcel so športovkyňou na diskotéke spraviť selfie, ale Navarovi sa to nepáčilo a nepríjemne proti nemu vystúpil.

Podľa filmu: Taký nádych bude mať jej oslava tridsiatych narodenín.
Podľa filmu: Taký nádych bude mať jej oslava tridsiatych narodenín.
Zdroj: INTERNET

V štýle Grandhotel Budapešť

Pred pár mesiacmi si tenistka veľkolepo otvorila vlastný nočný bar s prepychovou reštauráciou. Ako správna majiteľka sa už pravidelne chodí baviť do svojho. Svetobežníčka nastavila latku vysoko. Na červenom koberci vás uvíta muž v perfektnom obleku, hostesky v minišatách vám odložia kabát a mladá čašníčka vás usadí k stolu. Potom si už môžete objednávať, piť, hodovať, čo vám hrdlo a peňaženka dovolia. V interiéri s krištáľovými lustrami, so zamatovými stoličkami a s nalešteným barom viete, za čo platíte. Práve v tomto štýlovom bare sa tenistka chystá vystrojiť tematickú oslavu svojich tridsiatych narodenín. Pozvánky už rozposlala desiatkam kamarátov. Neboli to žiadne nekreatívne esemesky. Cibulková si najala človeka, ktorého obliekla do uniformy, zadala mu adresy a telefónne čísla hostí. A ten každému osobne odovzdal luxusnú pozvánku.

Téma Dominikinej oslavy sa dobovo hodí do jej baru. Poslíček mal na sebe uniformu ako herci z filmu Grandhotel Budapešť. Kto videl túto dramaticko-komediálnu snímku z roku 2014, vie, že jeho dej sa odohráva v luxusnom horskom hoteli medzi dvoma svetovými vojnami. V bohom zabudnutej krajine, kde nič nefunguje, je Grandhotel Budapešť oázou spoľahlivosti, ktorú zosobňuje šéf hotelového personálu pán Gustave. Priania svojich hostí plní skôr, ako ich vyslovia. Jedna z hostiek mu pred smrťou odkáže veľmi drahý obraz a ihneď sa stane z neho boháč. Kostýmy vo filme by mali byť inšpiráciou pre Cibulkovej hostí. Mnohí z nich si už podľa našich informácií oblečenie vybrali, iní stále tápu. Pre tenisové zápasy posunula Dominika, ktorá sa narodila začiatkom mája, oslavu narodenín o niekoľko týždňov. Netradičný žúr pripadne na netradičný deň - na pondelok.

Nevedeli, čo s darom

S príchodom Dominikiných tridsiatych narodenín ostali jej kamaráti stáť pred neľahkou skúškou. Čo vymyslieť a dať jej do daru? Veď v šatníku tenistke visia najluxusnejšie kožuchy, v skrini má topánky za tisíce eur, kabelky za desaťtisíce a v šperkovnici ležia brilianty. Čo špeciálne vymyslieť takejto majetnej kamarátke? Skúpa na slovo bola aj jej mama Katarína: „Áno, budeme oslavovať. Nepoviem vám, čo dostane, veď potom by to už nebolo prekvapenie,“ povedala Cibulková staršia.

Rada púta pozornosť: Rada fotí dráždivé snímky.
Rada púta pozornosť: Rada fotí dráždivé snímky.
Zdroj: Archív

Podľa našich informácií dali hlavy dokopy a svoju úlohu zohral aj Cibulkovej osobný štylista Andrej Kusalík. Keďže je veľkou milovníčkou módy, nebolo o čom. Musí to byť niečo „fashion“. Vraj sa všetci zhodli na super luxusnom kúsku - kabelke, ktorá je zaradená medzi najdrahšie na svete. Je vyrobená zo špeciálnej kože, zdobená zlatom, možno aj drahými kameňmi. Jednoznačne bude pre blondínku personalizovaná.

Podľa Cibulkovej kúskov, ktoré nosí na spoločenské akcie, dať dvadsaťtisíc za kabelku nie je nič špeciálne. Predpokladáme preto, že dar k jej tridsiatke bude oveľa nákladnejší. Možností je viacero. Momentálne najdrahšiu dámsku kabelku na svete ponúkal naposledy výrobca takmer za štyri milióny dolárov. Mouawad 1001 Nights Diamond Purse, tak sa volá, je zapísaná vo svetovej knihe rekordov ako najdrahšia od roku 2011. Kabelka v tvare srdca je ručne vyrobená z osemnásťkarátového zlata, pracovalo sa na nej osemtisícosemsto hodín a je posiata štyritisícpäťsto diamantmi. No keďže ju vlani vydražili, Cibulkovej môže padnúť do lona aj druhá najdrahšia kabelka od jej obľúbenej firmy Hermes. Minitaška, do ktorej nezmestíte nič, len pár bankoviek, kreditku a kľúč, stojí asi dva milióny dolárov. Taký doplnok z krokodílej kože, zdobený ružovým zlatom a tisícsto diamantmi, sa určite ťažko zháňa.