Tip na článok
Sisa Lelkes Sklovská a Juraj Lelkes.

Megažúr Lelkesovcov za hranicami Slovenska ich vyšiel pekný balík peňazí

Vyhodili si z kopýtka!

Galéria k článku (16 fotografií )
Na Bratislavskom bále: Táto fotografia všetko odštartovala.
Sisa Sklovska predviedla skvelý spev a aj poriadny deko
Manželka Sisa Sklovská sí ladné krivky partnera pochvaľuje

Manželia Silvia (52) a Juraj (67) Lelkesovci si pred pár dňami dopriali poriadny luxus. Dvojica sa rozhodla, že za hranicami Slovenska urobí poriadnu párty. Juraj totižto oslavoval narodeniny a Silvia meniny, spojili preto oba sviatky a pozvali si blízkych priateľov. „ Odkedy je Juraj v Rumunsku, oslavujeme náš spoločný sviatok v Bukurešti a na rumunskej riviere Mamaia. Tento rok za nami prišli naši priatelia Jana Pištejová s priateľom Radekom a Andrea Verešová s manželom Danielom,“prezradila nám Sklovska, ktorá má s rumunskými žúrmi, ako sama priznala, bohaté skúsenosti. Veľkú párty tam organizovala aj pred dvoma rokmi, keď mala 50-tku.

Manželia Lelkesovci oslavovali v Bukurešti so svojimi priateľmi.
Manželia Lelkesovci oslavovali v Bukurešti so svojimi priateľmi.
Instagram

Plážový klub a luxusné reštaurácie

To, že ani tento rok nebudú Lelkesovci trochárčiť, bolo zrejmé snáď každému. Objednali luxusné reštaurácie, kde nájsť voľné miesto býva poriadny problém. Rovnako ako pred rokmi, tak aj tentoraz to tam šampanským tieklo potokom. „Juraj zarezervoval v predstihu tie naj kluby aj reštaurácie, lebo bez rezervácie nie je šanca. Strávili sme dva dni v Bukurešti a potom sme sa presunuli na dva dni na Mamaiu. Práve tu v úžasnom beach klube Nuba sme oslavovali Jurajove narodeniny a moje meniny. Bola to fantastická oslava trvajúca niekoľko hodín. Je mi to ťažko opisovať. Ten klub treba zažiť. A keď sú s vami ešte skvelí ľudia, ktorí sa vedia baviť, je to úžasné,“ odvetila nám Sklovska.

Sumu za niekoľkodňovú párty neprezradila, ale je jasné, že lacné to nebolo. Dámy totiž netrochárčili, ani čo sa outfitov týka. Každý večer si obliekli luxusné  sexi šaty za stovky eur, v ktorých bezpochyby prítomným hosťom vyrážali dych. Veď pozrite sami.

Sisa Lelkes Sklovská na oslavu pozvala kamarátky Janu Pištejovú a Andreu Verešovú. Tie sa obliekli do luxusných šiat.
Sisa Lelkes Sklovská na oslavu pozvala kamarátky Janu Pištejovú a Andreu Verešovú. Tie sa obliekli do luxusných šiat.
Instagram

 


.

VIDEO Plus 7 Dní