Kocianová sa zdržiava väčšinu roka v zahraničí, kde navštevuje rôzne špeciálne športové kurzy, o ktorých sme v našich končinách v minulosti ani nepočuli. Avšak keď sa zobudí, vsádza na odveký rituál. „Moje rána sú veľmi podobné a pomalé. Začínam desaťminútovou meditáciou,“ zverejnila. Medituje pomocou mobilnej aplikácie, ktorá ju sprevádza. Štandardne modelka vstáva o siedmej ráno. Pije zelený alebo čierny čaj. Ako sa hovorí, modelky nejedia, ale v jej prípade zrejme neplatí. Ráno si dopraje raňajky. „Dám si pečivo, nejaké ovocie, ovsené vločky. Vyhýbam sa mliečnym výrobkom,“ napísala pre fanúšikov.

Krivky rada ukáže: Jej postava ju živý, preto je na prvom mieste.
Krivky rada ukáže: Jej postava ju živý, preto je na prvom mieste.
Zdroj: Instagram

Príjem kalórií si však na obed stráži. Preferuje suši, polievky alebo šaláty: „Keď mám pocit, že potrebuje cukor dám si dezert. Po obede vypijem šálku čaju. Kávu vôbec nepijem.“

Spirituálne bicyklovanie

Michaela považuje cvičenie za dôležitú súčasť formovania tela, iba ľahké stravovanie nestačí. Fitnes centrá navštevuje bez rozdielu, v akej destinácií sa nachádza. „V každom meste, kde sa nachádzam, mám svoje obľúbené cvičenia a trénerov. V New Yorku chodím na Soulcycle, čo je spirituálny spinning,“prekvapila kráska. Okrem špeciality, ako je spirituálne bicyklovanie, rada cvičí pilates, ktorý ale tiež neprebieha štandardne na podložke. Ide o špecializovaný pohyb na novodobých strojoch.
V Londýne si obľúbila cvičenia Clime to Beat. „Je to náročné cvičenie založené na šplhaní,“ zverejnila na svojom profile. Na oživenie neváha si dať i súkromné hodiny tenisu. Riadi sa heslom - no pain, no gain. Bez bolesti nie je žiadny zisk.

Posilňovňa pre tvár

Špecialitou je aj Face Gym, kde si chodí oddýchnuť so svojou pleťou. Posilňuje tam svaly a to vraj spomaľuje starnutie. Na toto cvičenie má v salóne vlastnú trénerku a procedúra stojí vyše sto libier.

Kocianovej rada je, ak už máte telo bohyne, hýčkajte si aj tvár: „Potrpím si na kvalitné krémy a séra, ktoré aplikujem večer jemnou masážou.“Modelka relaxuje najmä vo vani: „Upokojuje ma tečúca voda, tak sa občas stáva, že ju počas kúpania stále vypúšťam a dopúšťam.“

Štúdio pre tvár: Tu sa v Londýne chodia precvičovať svaly tváre.
Štúdio pre tvár: Tu sa v Londýne chodia precvičovať svaly tváre.
Zdroj: Instagram