Prekvapil! V stredu večer si diváci televízie Markíza mohli pozrieť prvý diel druhej série úspešnej šou Utajený šéf. Tentoraz absolvoval premenu milionár Igor Rattaj (48) zo spoločnosti TMR. Prezliekol za brigádnika Sama, ktorý sa akože vrátil po rokoch z Rakúska na Slovensko. Nakrúcanie prebehlo ešte v lete minulého roka, keď maskérka podnikateľovi zafarbila hnedé vlasy na blond a ulízala ich dozadu. Tiež mu odfarbila obočie či bradu, ktorú aj zastrihla, a tak bol pre zamestnancov ich šéf na nepoznanie.

FOTO Rattaja ako utajené šéfa si môžete pozrieť v našej GALÉRII >>>

V rámci týždňa v utajení sa Rattaj pozrel do jedného zo svojich hotelov, kde si vyskúšal prácu chyžného, kde nielen ustielal postele a vysával koberce, ale aj umýval záchody či podlahu. O pár hodín neskôr sa ocitol v kuchyni, kde musel žehliť obrusy či pomáhať pri príprave raňajok ako čašník. Okrem toho zažil na niekoľko hodín, aká je práca plavčíka v zábavnom vodnom parku, ako aj predavača lístkov či pomocného kuchára na Lomnickom štíte, kde prvýkrát v živote pripravoval lievance. Pri karamelizovaní ovocia však takmer podpálil miestnosť. „Prvý deň bol veľmi náročný, vstávali sme už o tretej ráno. Museli ma stihnúť namaskovať a išli sme do hotela pripravovať raňajky,“ povedal milionár nedávno v Teleráne, kde okrem iného priznal, že zo šiestich zamestnancov ho spoznal iba jeden. „Ten bol aj vystrihnutý,“ netajil.

 

Mnohým jeho fanúšikom na sociálnej sieti sa jeho premena zdala dobrá, iným sa páčila menej. „Holandský pornoherec z 1987. A tá farba vlasu je presne a la Trump,“ napísal jeden z nich. „Husté, som ťa na prvej fotke vôbec nespoznal,“ napísal mu pod záber z premeny iný fanúšik. Na blond farbu však prejsť nemieni. „Vyskúšal som si týždeň blond farbu a stačilo,“ priznal v Teleráne Rattaj, ktorý má s kamerami bohaté skúsenosti. Zahral si už takmer v sedemnástich filmoch, v troch seriáloch a stál aj na divadelných doskách. Pred kamerami sa teda cíti ako ryba vo vode. „Nemám ten primárny stres z kamery, to je pravda,“ priznal na záver.

FOTO Rattaja ako utajené šéfa si môžete pozrieť v našej GALÉRII >>>