Tip na článok

Misska Luberdová po dôležitom onkologickom vyšetrení: Konečne má dôvod na úsmev!

Lucia Špaňúrová

Dnešný deň bol pre bývalú prvú vicemiss Mirku Luberdovú (31) jedným z najťažších v živote. Jej syn Riško (7) totiž absolvoval dôležitú onkologickú prehliadku po pol roku. Výsledok vyšetrenia jej však vyčaril ten najširší úsmev na tvári, aký si len viete predstaviť.

Galéria k článku (18 fotografií )

Konečne šťastná

Mirka včera pre týždenník PLUS 7 DNÍ priznala, že už týždeň žije v strachu o syna Riška. V stredu sa s ním vybrala do Prahy, aby navštívili lekárov onkológov, ktorí sa o jeho liečbu starajú.

Naša najobľúbenejšia výťahovka, odchod z onko a dobré správyďakujeme všetkým za podporu

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Luberdová (@mirkaluberdova),

Malý chlapček totiž trpí už od batoľaťa zákernou formou rakoviny– leukémiou. Avšak dnes sa modelkine bezsenné noci konečne skončili. Na svojom instagramovom konte potvrdila „selfie“ fotografiou, na ktorej je aj so synčekom tie najlepšie správy, jej drahý Riško je zdravý!

Hurá do školy

Niet sa čo čudovať Mirkinmu šťastiu, keďže raz sa už modelkinmu synovi ochorenie vrátilo a musel absolvovať aj transplantáciu kostnej drene. Teraz je už však v poriadku a keďže letné prázdniny sú už na konci, krásna dvojnásobná mamička sa tak môže doma sústrediť nato, aby synčeka vychystala do školy. Riško totiž tento rok nastupuje do druhého ročníka.

VIDEO Plus 7 Dní