Prvú spoločnú fotku s ním zverejnila na Valentína minulého roka. V lete potom prišla so správou, že čakajú bábätko. Toho sa už zamilovaná dvojica dočkala, 28. decembra kráska porodila dcérku Lily. Aby nebolo radosti málo, dnes sa jej už na ruke ligoce aj zásnubný prsteň. Dojatá Soňa na Instagrame opísala, ako prebehla žiadosť o ruku, pričom sa prihovorila milovanému mužovi.

"Pred pár dňami si predo mnou pokľakol s tou najkrajšou otázkou. Zastalo mi srdce druhýkrát. Asi som ti aj chvíľku neodpovedala, taká som bola mimo. A pritom to bolo najjasnejšie ,,áno“ v mojom živote,“ napísala Soňa. "Vtipné je, že som si vždy predstavovala, že až ma muž môjho života požiada o ruku, budem stáť v krásnych šatách, s dokonalým mejkapom a manikúrou, však keď už, nech to na tých fotkach sakra dobre vyzerá,“ načrtla vysnenú predstavu, ktorá sa nenaplnila.

 

"V skutočnosti som mala 10 kíl navyše, vlasy neumyté dlhšie, ako by sa na dámu patrilo (na čerstvú mamu asi O.K.), mejkap som videla naposledy niekedy v tehotenstve a manikúru tak pred rokom či volakedy dávno, keď ešte boli voľnejšie opatrenia. A viete čo? Bolo to čarovné! Vlastne ešte čarovnejšie než s tým dokonalým mejkapom a šatami, lebo som cítila, že si si ma vybral presne takú, aká som a prijímaš ma vo všetkých mojich podobách. Aj v tejto šestonedelnej, kedy so mnou lomcujú hormóny, plačem na počkanie a vlastne nič v mojom tele nefunguje ako predtým,“ zverila sa Soňa a pridala krásne vysnanie svojmu snúbencovi.

FOTO zo zásnub Soni Štefkovej nájdete v GALÉRII.

"Milujem ťa, Erik, otec mojej dcéry, muž môjho života a som hrdá, že budem nosiť tvoje meno. Ďakujem, že si mi dal to najvzácnejšie, čo mám – rodinu.“ Soňa na svojho milého odzačiatku nešetrí chválou, o to, ako ich láska začala, sa tiež podelila s priaznivcami na sociálnej sieti.

"On sa bál, že budem afektovaná modelka. Ja som sa bála, že bude nudný právnik. Nič z toho sa nestalo. Namiesto toho sme vytvorili pár, ktorý bol už po pár dňoch tak neuveriteľne zladený, až som mala pocit, že ho poznám odjakživa,“ napísala s tým, že práve Erik je jej vysnenou láskou, na ktorú dlho čakala.

Akej skúške musel mladý pár čeliť? Čítajte ďalej.