Tip na článok
S priateľom Robom: V šoubiznise nevídaná trvanlivosť. Pár tvoria už pätnásť rokov, bez škandálu

Moderátorka Soňa Skoncová má trik, ako byť pre seba aj okolie príťažlivá. Takto zakrýva svoje nedostatky

Kariéru začala ako modelka. Dlhé roky pôsobila v zahraničí, až sa na Slovensku uchytila ako moderátorka.

Galéria k článku (8 fotografií )
Moderátorka a modelka Soňa Skoncová (31)
Modelka a bývalá misska Soňa Skoncová takto dráždi miestnych Talianov na Sardínii.
Tlačovka spoločnosti AVON k pripravovanému AVON pochodu na podporu liečby rakoviny prsníka usporiadaná v Bratislave. Na snímke Michal Sabo a Soňa Skoncová.

Okrem toho sa v šoubiznise pýši neštandardne dlhým partnerským vzťahom. So svojím priateľom je už pätnásť rokov. Soňa Skoncová (31) nikdy nepodľahla čaru biznismenov a plastických úprav, napriek tomu, že sa pohybuje vo vyššej spoločnosti pomaly na dennej báze. Ale aj táto, na prvý pohľad perfektná brunetka má komplexy.

Nič umelé

Skoncová zatiaľ nepodstúpila žiadne výrazné vylepšenia. Roky odmieta zväčšenie poprsia. Neoslovilo ju to, ani keď prišiel silikónový boom. „Nikdy som o tom neuvažovala, lebo si myslím, že to nepotrebujem. Som spokojná s tým, čo mi príroda nadelila. Ale s tým klišé, že ak to žena potrebuje, súhlasím. Nikoho neodsudzujem. Jedine nadrozmerné veľkosti sa mi nikdy nepáčili,“ hovorí. Napriek tomu vraj v spoločnosti často bojuje s obvineniami, že jej hrudník upravil chirurg. „Keď si dám dobrú podprsenku, musím vysvetľovať, že naozaj nemám nič urobené.“

Modelka a bývalá misska Soňa Skoncová takto dráždi miestnych Talianov na Sardínii.
Modelka a bývalá misska Soňa Skoncová takto dráždi miestnych Talianov na Sardínii.
Instagram S. S.

Moderátorka dnes už ako jedna z mála zastupuje naturálnu vizáž. „Mne sa páči prirodzenosť. Nikdy som sa neriadila trendmi. Dokonca aj v Amerike - veď stále chodím do Los Angeles - sa to zmenilo asi pred dvoma rokmi. Ženy si začali odstraňovať implantáty. Dávajú si ich zmenšiť alebo úplne vybrať.“

Kamufláž

V skutočnosti má Soňa vraj mnoho nedostatkov, ale takmer nikto o nich nevie. Účelovo ich skrýva a zatiaľ jej stratégia vychádza. Ani nám nechcela prezradiť čosi viac o svojich „anomáliách“. „Snažím sa sústreďovať na partie, s ktorými som spokojná. O tých, s ktorými nie som, nikdy nehovorím. Nedávam ich na vedomie. Nedostatky sú. Je ich veľa, ale kamuflujem ich. Všetko zamlčiavam, aby si ich nikto nevšimol. To je moja taktika,“ vysvetlila nám Skoncová, hoci nakoniec predsa len jeden nedostatok priznala. „Chcela by som mať dlhšie nohy. Samozrejme, nejdem si ich dať do Japonska predlžovať. To mi za to nestojí,“ uzavrela.

VIDEO Plus 7 Dní