Martina Zábranská (28) už niekoľko rokov moderuje vo Fun rádiu, poslucháči ju môžu poznať pod prezývkou Maca, zviditeľnila sa tiež moderovaním tanečnej šou Let´s Dance. Sľubne sa rozbieha aj jej herecká kariéra, po seriáloch Priznanie na RTVS a Svätý Max na Jojke hviezdi na Markíze. V dennom seriálu Mama na prenájom stvárňuje jednu z hlavných postáv po boku Adama Bardyho.

V súkromí má však po boku úplne iného muža, jej partnerom je charizmantický český herec Jiří Dvořák (55). Dvojica mala spoločenskú premiéru v júli na filmovom festivale v Karlových Varoch, ako však teraz Zábranská povedala v rozhovore pre Plus JEDEN DEŇ, svoj vzťah nijak nezatĺkali ani predtým.

Ako priznala, s narážkami na ich 27-ročný vekový rozdiel sa stretávajú. "Ale keď v tom niekto vidí problém, je to jeho vec. Naša nie," povedala jednoznačne. Problém s jej výrazne starším partnerom nemajú ani jej najbližší. "Čo sa týka rodiny, všetko je v najlepšom poriadku," hovorí Zábranská.

Pre dvojicu nie je problém ani diaľka, keďže Dvořák pôsobí v Česku a ona na Slovensku. "Sme spolu vždy, keď sa dá, a možno práve vďaka tomu, že sme obaja vyťažení a obaja sa venujeme herectvu, dokážeme sa zladiť," vysvetlila Zábranská. Na otázku, či sa rozprávajú o svadbe a deťoch, odpovedala šalamúnsky.

"O svadbe, o deťoch, o živote… Stále sa máme o čom baviť," znela jej reakcia. Ako sme už písali, zatiaľ čo moderátorka a herečka je bezdetná, Dvořák má už dospelú dcéru Annu a ako sa v minulosti vyjadril, na ďalšie deti si vo svojom veku netrúfa. "Prečo by som si mal vytvárať vlastných vnukov,“ povedal doslova herec.

FOTO Zábranskej a Dvořáka v GALÉRII.

Dvořák bol ženatý dvakrát, jeho prvou manželkou bola úspešná sopranistka slovenského pôvodu Yvetta Tannenbergerová. Svoje druhé "áno" povedal hereckej kolegyni Barbore Munzarovej, s ktorou má spomínanú dcéru. Zábranská bola zasnúbená, no pred oltár to s bývalým partnerom nedotiahli.

FOTO exmanželiek Jiřího Dvořáka v GALÉRII.