Už pred koncom minulého roka médiami prebehla informácia, že Marek Kochanský, syn legendárneho muzikanta Mariána Kochanského a člen hudobnej skupiny Kochanski sa musel náhle podrobiť operácii hlavy. Vtedy to on sám vysvetľoval, že išlo skôr o banalitu, krvnú zrazeninu, ktorá by mohla v budúcnosti narobiť problémy, a preto ju bolo potrebné odstrániť.

V hudobnej skupine Kochanski hráva aj Otto Kollmann, brat mamy speváčky Dominiky Starej, a tak nečudo, že Dominika je dobrá kamarátka aj s Marekom Kochanským. Tá teraz na sociálnej sieti prezradila, že stav Mareka je zrejme oveľa vážnejší, ako si všetci mysleli a ako to prednedávnom tvrdil aj samotný muzikant.

FOTO Marek Kochanský bojuje o život>>

Dominika Stará preto prosí pre Kochanského syna o modlitby: "Priatelia, práve som dostala smutnú správu. Môj dobrý priateľ Marek Kochanský, ktorého mnohí určite poznáte z hudobného sveta, má zajtra veľmi, veľmi náročnú operáciu, už siedmu v poradí. Veľmi prosím o modlitby." Ostáva veriť, že Marek tento svoj boj s chorobou, nech už je akákoľvek, vyhrá.