Je až neuveriteľné, že doteraz sme ju na oficiálnych udalostiach videli v šatách asi len štyrikrát. Outfit, ktorý vytiahla na audienciu k šéfovi parlamentu Borisovi Kollárovi, pritom zrecyklovala.

Po finále vo švajčiarskom Lenzer­heide zamierila rodáčka z Liptovského Mikuláša po náročnej sezóne domov na Slovensko. V priestoroch Bratislavského hradu ju prijal predseda parlamentu Boris Kollár. Vlhová sa na audienciu náležite vystrojila. Vlasy si zopla do copu a zvolila dymové líčenie, no zimný výstroj vymenila za voľné hnedé šaty pod kolená doplnené čiernymi pančuškami. Športový look si však neodpustila.  Šaty doplnila čiernymi teniskami Louis Vuitton asi za 600 eur. V navlas rovnakom outfite sa odfotila na Vianoce 2019 pri stromčeku s priateľom, trénerom a modelom Michalom Kyselicom.

Aj módna štylistka Andrea Ziegler chápe, že športové oblečenie je Petrina „druhá koža“. Z outfitu s teniskami, v ktorých sa lyžiarka dostavila na Bratislavský hrad, však nadšená nebola. „Tie vrecové šaty divnej farby sa jej nehodia, deformujú jej postavu. Navyše sú úplne nevhodné na formálnejšie stretnutie. Topánky by mali byť istota, a to ženská klasika, lodičky," povedala módna expertka.

Petra Vlhová absolvovala stretnutie s predsedom Národnej rady Slovenskej republiky Borisom Kollárom a následnú tlačovú konferenciu v priestoroch Bratislavského hradu. Na snímke Petra Vlhová a Boris Kollár.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Hodnotenie ďalších Petriných outfitov na ďalšej strane.