FOTO z Mokraňovej vily, ktorú predali a stavbu ich nového zrubu, nájdete v GALÉRII

Niekdajšia účastníčka šou Farma, dnes influencerka a fitnes­trénerka Lucia Mokráňová (31) sa vedela zamilovať. Zadaná je už viac ako štyri roky, pár tvorí s podnikateľom zo Žiliny Martinom Majdákom (43), s ktorým má dcéru Talinku (3). Pred rokom sa rodina rozhodla zbaviť svojho hniezdočka. Honosná vila so siedmimi spálňami, s luxusnou kúpeľňou, obrovským šatníkom, terasou či so saunou sa objavila na realitnom portáli, kde bola na predaj. „Čistá línia, v akej bol dom navrhnutý, spolu s prepracovanou záhradnou architektúrou spĺňajú náročné požiadavky súčasného moderného bývania,“ písalo sa v ozname. Cena domu predstavovala viac ako 600-tisíc eur.

Z domu do bytu?

Bývalá farmárka pred vyše tromi rokmi opustila Bratislavu, aby sa presťahovala za priateľom na horné Považie. „Sťahujeme sa do väčšieho spoločného bytu a polovicu vecí si beriem do Žiliny,“ tvrdila vtedy. Jej útočiskom sa stal nakoniec veľký luxusný rodinný dom v mestskej časti Závodie, ktorý priateľ Martin kúpil v roku 2017. Predať sa ho rozhodol pred rokom. Medzitým Majdák, ktorý podniká s realitami, nelenil a v Žiline kúpil v polovici augusta obrovský byt. Je písaný iba na neho, Lucia tam podľa katastra žiadnu nehnuteľnosť nevlastní. A dokonca ani v Bratislave. Hoci v tom čase hovorila, že s priateľom uvažujú o kúpe bytu v hlavnom meste.

Sídlo má až tri poschodia. Ide o kompletne zariadený moderný rodinný dom so siedmimi izbami s úžitkovou plochou 270 štvorcových metrov s terasou a rozľahlým prístreškom. Vila sa nachádza v tichej ulici na slnečnom pozemku s prekrytým altánkom s výmerou 50 štvorcových metrov, v ktorom nechýba ani letná kuchyňa.

V dome nechávajú všetko

Žilinský dom, ktorý v roku 2018 prešiel modernou a do detailu premyslenou rekonštrukciou, nie je pre bežného smrteľníka. Budúci majiteľ musel siahnuť hlbšie do vrecka. Nehnuteľnosť sa ponúkala za 639-tisíc eur. V cene je zarátané aj komplet zariadenie.

Na prízemí sa nachádza veľkolepá dizajnová obývacia izba s dreveným a čiernym mramorovým obkladom, so zlatými lus­trami i s pohodlnými veľkými gaučmi. V kuchyni je dominantná kamenná, zjavne mramorová podlaha, poschodie zaberá okrem spální velikánsky šatník a v prepychovej kúpeľni nechýba dokonca televízor. V suteréne je zriadená relaxačná miestnosť so suchou saunou. Mokráňovej partner si potrpel aj na bezpečnosť svojej nehnuteľnosti. V dome je kamerový systém, bezpečnostný systém Jablotron, video­vrátnik či zabudovaný trezor.

Hoci mala rodina v blízkosti domu výbornú občiansku vybavenosť, veľa možností trávenia času vo voľnej prírode a rovnako blízko aj do centra Žiliny, rozhodli sa pre zmenu. Prečo? „Keď som otehotnela, partner kúpil dom rýchlosťou blesku, aby sme mali kde spoločne bývať. Nebol však zariadený ani rozložený tak, ako si predstavoval. Teraz, keď je Talinka väčšia, sa rozhodol, že pohľadá pozemok opäť blízko Žiliny a postaví nový dom,” upresnila vtedy Mokráňová. Na sťahovanie prišlo však až po roku. Na konci augusta sa bývala farmárka svojim fanúšikom pochválila, že už z vily sťahujú ich osobné veci. Aktuálne budú bývať v prenájme.

Blondínka sa so svojim partnerom nakoniec rozhodla postaviť si nielen dom podľa vlastných predstáv, ale začala stavať aj chatu - presnejšie obrovský luxusný drevený zrub, ktorého prvé fotky už aj ukázala.

FOTO z Mokraňovej vily, ktorú predali a stavbu ich nového zrubu, nájdete v GALÉRII

Anketa
Túžite aj vy po vlastnom drevenom zrube?