Problém, ktorý trápi všetky mamičky po celom svete. Výnimkou nie sú ani známe osobnosti. Aj na nich sa po pôrode kilá navyše nalepia a zbavujú sa ich horko-ťažko.

O tom, že ak si chce žena po pôrode udržať svoju postavu musí makať, sa presvedčila aj česká speváčka Monika Bagárová (26), ktorej sa koncom mája narodila dcéra Rumia. Malú princeznú má so zápasníkom MMA, Makhmudom Muradom (30). A zdá sa, že im robí veľkú radosť.

Po niekoľkých mesiacoch sa speváčka na sociálnej sieti priznala fanúšikom, že so svojim telom po pôrode nie je spokojná a rozhodla sa vrátiť do formy: „Moje telo, moja postava ešte rozhodne nie je vo forme, na ktorú som bola u seba zvyknutá a v ktorej sa cítim dobre. Momentálne mám 6 kíl navyše.“

A keďže sa Monika Bagárová okrem talentu mohla neustále pýšiť aj tým ako vyzerá, začala konať! Jej prvé kroky viedli ku fyzioterapeutke.

V rámci spovede na sociálnej sieti sa prihovorila aj ostaným mamičkám a prehovorila im do duše: “Aj keď máme doma naše malické lásky a je to náročné, vyčerpávajúce a niekedy naozaj premýšľate nad tým, kedy ste sa naposledy v pokoji vykúpali a vyfénovali si vlasy, tak by sme sa o seba mali starať a skúsiť urobiť maximum pre to, aby sme boli so svojimi telami spokojné a mali trochu času aj pre seba.“ Mamičkám radí, že stačí ak si zacvičia aj doma pred telkou kým ich ratolesť spí.

FOTO Moniky Bagárovej s rodinou nájdete v GALÉRII >>