Dcéra Moniky Bagáovej oslávila už druhé narodeniny. Usmievavé dievčatko si získalo veľké sympatie a mnoho priaznivcov už v tomto útlom veku. Monika Bagárová patrí k tým celebritným maminám, ktoré nemajú problém zverejniť zábery svojho dieťaťa, čo oceňujú najmä jej fanúšičky. Vidieť na fotkách či videách jej vysmiatu šibalskú Rumiu mnohým z nich zlepší deň.

Rumia rastie ako z vody a robí značné pokroky. Snaží sa rozprávať, spievať a aj tancovať. Čo sa spevu a tanca týka, malá sa celkom chytá a vidno, že má zmysel pre rytmus, o čom svedčia videá, ktoré na sociálnej sieti zverejňuje jej mamina Monika.

Malá Rumia teraz oslávila už druhé svoje narodeniny. Jej mama na socálnu sieť napísala krásne vyznanie. "Ruminka moja, neprajem si v živote nič viac, než to, aby si bola zdravá a šťastná. Si moja vysnívaná... Toto je pre teba.. Krásne narodeniny," zaželala dcére dojatá a šťastná Monika.

Na malej Rumii mohli všetci oči nechať, pozrite FOTO!

Speváčka venovala dcére nádherný a skutočne originálny darček, naspievala pre ňu piesne Vysněná, ktorá je v podstate vyznaním lásky malej dcére. Rumia vari krajší darček ani dostať nemohla, Monikine fanúšičky boli z piesne dojaté, s komentármi sa priam roztrhlo vrece. V klipe k piesni totiž účinkuje aj malá Rumia, ktorá spieva aj tancuje, a už  teraz vidno, že talent zdedila po mame, veď pozrite!

Samozrejme, dcére k narodeninám napísal blahoželanie na sociálnu sieť aj jej otec: „Dnes má moja dcéra druhé narodeniny. Som nesmierne vďačný pánu Bohu takému zázraku, láske môjho života. Iba podľa jej vzhľadu som si uvedomil, ako veľmi môžete milovať. Teraz mám vo svojom živote jasný cieľ: urobiť všetko pre to, aby moja princezná bola šťastná a pyšná na mňa. Všetko najlepšie k narodeninám, moje malé šťastie.“ Mach je však teraz v Uzbekistane, tak snáď jej narodeniny oslávia spolu neskôr.