Patrí k novodobej kaste, ktorá si hovorí influenceri. Na Instagrame, kde ho sleduje oficiálne vyše 500-tisíc ľudí, sa chváli exotickými dovolenkami, veľkými autami, nákupmi len exkluzívnych značiek a v neposlednom rade známosťami v šoubiznise. Na fotografiách sa skalický podnikateľ objíma s Plačkovej manželom Reném Strauszom, Attilom Véghom či Patrikom Rytmusom Vrbovským, s ktorým sa stretol v jednom fitnescentre.

Práve v posilňovni známeho celebrít minulý týždeň zadržala polícia. „Trnavským policajtom sa podaril poriadny úlovok. V Bratislave našli známeho podvodníka, ktorý svojich zákazníkov z Trnavského kraja pripravil približne o 50-tisíc eur,“ informovali muži zákona na oficiálnom profile. Podľa našich informácií však "podnikal" aj v iných krajoch. Tridsaťosemročný podnikateľ bol už v minulosti za podvody právoplatne odsúdený, stíhať ho budú väzobne.

FOTO obvineného so slovenskými celebritami nájdete v GALÉRII

Posledné roky vystupoval ako konateľ spoločnosti, ktorá presklieva balkóny a terasy a od klientov mámil zálohy. Teraz ho obvinili zo zločinu podvodu za devätnásť skutkov. „Nepoznám. Neviem, čo je on zač,“ dumal Attila Végh, keď sme mu ukázali ich spoločnú fotografiu. „Človek ma zastaví, ale ja neviem, či je to pedofil alebo mäsový vrah, odfotím sa a idem ďalej,“ dodal zápasník minulý týždňom svojím typickým slovníkom.