Aj keď o nej kolujú rôzne posmešné vtipy, ruku na srdce! Kto si vie bez nej predstaviť niektorý z filmov, seriálov či iné televízne programy? Nikto! Herečka Zdena Studenková (66) sa stala neodmysliteľnou súčasťou nedeľných večerov a ujala sa rôl, ktoré jej sadli ako uliate.

DETAILNÉ FOTO Bytu Zdeny Studenkovej a jej manžela nájdete v GALÉRII > >

Nemiestne vtipy a podpichovačné pripomienky nie len na svoju osobu, ale aj na iných, jednoducho patria k nej. Rovnako, ako aj jej vášeň vo varení a pečení, ktorú predvádza vo svojej kuchyni. Vydala i niekoľko kuchárskych knižiek.

Počas karantény sa napríklad pochválila chlebom, ktorý sama upiekla. Skôr ako jej výtvor, ľudí zaujala kuchynská pracovná doska. Tú si nechala doviezť aj z Talianska a je vyrobená zo žuly. Za meter pritom by ste zaplatili okolo 500 eur. Herečka si ju však nevie vynachváliť: „Je úžasná. Dobre sa udržiava. Nemôže sa vám stať, že keď na ňu niečo položíte, zhorí vám to. A kameň je prírodný a pekný“. Celú kuchyňu majú zariadenú v jednoduchých, svetlých farbách.

V štvorizbovom byte na Kolibe, kde žije s manželom, dirigentom Braňom Kostkom (48), má aj iné skvosty. Okrem terasy, na ktorej trávi voľný čas, má aj vlastnú posilňovňu aj hudobné štúdio. Zákutia svojho bytu ukázali v reportáži pre televíziu TA3. Okrem iného ukázali aj Braňovú pracovňu.

DETAILNÉ FOTO Bytu Zdeny Studenkovej a jej manžela nájdete v GALÉRII > >