FOTO Dominika sa za posledné mesiace zmenila a výrazne schudla GALÉRIA

S rodinou svojho otca Karla má Dominika komplikované vzťahy. Preto jej najbližšou osobou je najmä mama Antonie, ktorá má 86 rokov. I keď je sebestačná, isté obdobie už žije v špeciálnom domove dôchodcov. Tam má svoj byt, kde sa dokáže o seba postarať, ale dohľad nad ňou a prípadnú pomoc majú opatrovatelia a zamestnanci tohto zariadenia.

Teraz však došlo k nepríjemnému incidentu, ktorý pre magazín Kafe.cz priblížil jeden z blízkych priateľov dcéry českého zlatého slávika. „Dominika prišla za maminkou. Ona mala úraz v domove seniorov. Spadla, našťastie ju včas našli. Teraz sa lieči z pomliaždenín, ale mala by byť v poriadku. To bol ten hlavný motív, prečo Dominika prišla. Naviac maminku nevidela už rok a tri mesiace. Inak má ešte v pláne stretnúť sa s priateľmi.“

Po týchto informáciách nasadla Gottová do prvého lietadla a ihneď prišla do Čiech. Krátko po prílete pre Blesk potvrdila pravdivosť týchto informácií. „Volala, že strávila nejaký čas na zemi, že jej nešlo zdvihnúť sa. Opatrovateľka ju našla až po nejakej dobe. Ešteže za ňou prišla,“ povedala nešťastná Dominika. Po strate otca teraz prežíva veľký strach kvôli svojej mame. I keď nešlo o vážne zranenia, v jej veku môžu byť aj takéto situácie problémom.

Starosti sa podpísali i na jej vzhľade. Novinárom z Extra.cz sa podarilo odfotiť Dominiku hneď po pristátí. Gottová všetkých prekvapila svojím vzhľadom. Už na prvý pohľad bola viditeľne schudnutá a vyzerala utrápene. Strhaná tvár, unavený výraz a chýbajúci úsmev napovedali, že aktuálne neprežíva dobré obdobie. Dcéra českého speváka navyše zostala pri tmavej farbe vlasov, ktorou šokovala už počas predošlej návštevy. I kvôli tejto zmene účesu vyzerá staršie a utrápenejšie. V Prahe zostane jeden týždeň a okrem mamy chce navštíviť aj niektorých známych.

FOTO z Gottovej príletu nájdete v GALÉRII