S psychickými problémami bojuje herec Janko Kroner (64) dlhé roky. Len nedávno ho prepustili z psychiatrie v Rimavskej Sobote, podľa našich zdrojov sa odvtedy zdržiaval na Orave. Šťastenejšie obdobie ho tam však nepostretlo. Ako informoval cas.sk, herec skončil opäť na psychiatrii, tentokrát v nemocnici v Žilinskom kraji. 

Pokus o samovraždu?

V kuloároch sa od sobotného rána začala šíriť strašná správa, že Janko Kroner sa pokúsil siahnuť si na život obesením.  Tragické následky nám však hercova exmanželka Adriana Kronerová vyvrátila. "Je to fake, netuším vôbec, ako to vzniklo," zahmlievala, no k detailom jeho aktuálneho stavu sa nevyjadrila.

Kronerová je s hercom asi v najčastejšom kontakte. Už predtým ho aj s ich spoločným synom, režisérom Jakubom Kronerom navštevovala v iných zariadeniach. Teraz žil v luxusnom dome sociálnych služieb pri Námestove, kde vyzeral byť podľa jeho okolia spokojný.

Druhá exmanželka Lenka Košická bola na slovo skúpa a je otázne, či má o bývalom partnerovi nejaké správy. "Nebudem sa k tomu vôbec vyjadrovať. K ničomu takémuto. Nebudem sa vôbec k Jankovi Kronerovi ani k jeho zdravotnému stavu vyjadrovať," opakovala.

Janko Kroner  sa z verejného života pre depresie stiahol v roku 2010. Posledné roky prežíval kedysi najpopulárnejší slovenský herec turbulentne. Vystriedal niekoľko psychiatrických oddelení, hospitalizovaný bol v Pezinku, Kežmarku či vo Veľkom Záluží, ale žil aj v domove sociálnych služieb v Petržalke. Istý čas býval v Bratislave so svojím synom Jakubom. Najsvetlejšie obdobie mal pred štyrmi rokmi, keď prijal pozvanie do jojkárskeho Inkognita ako tajný hosť.

FOTO luxusného zariadenia na Orave, kde Janko Kroner žil, nájdete v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: