Vdovec Otto Weiter (65) prišiel v polovici júla nečakane o manželku Andreu Fischer (†47). V ťažkých chvíľach ho podržalo pár priateľov. Medzi nimi aj moderátor, šéf televízie Senzi a manažér speváčky Evy Mázikovej (70) Noro Meszároš, ktorý pomáhal pozostalým vybaviť pohreb. Napriek tragédii ostal stále pozitívny a na fotkách, ktoré často pridával na sociálnu sieť, pôsobil vyrovnane.

 „Treba sa vyplakať a musíme mŕtvych nechať ísť. Aj duša potrebuje pokoj a ja si hovorím, že oni by nechceli, aby sme sa trápili. Život musí ísť ďalej. Snažím sa vyvetrať hlavu, často chodím do Rakúska, len tak si posedieť nakávu. Zmena prostredia mi vždy pomôže,“vysvetlil nám vtedy Meszároš, ktorý je stále v plnom pracovnom nasadí.

Ibaže Andrea Fischer pred smrťou pracovala ako moderátorka v televízii, ktorú Noro vedie. Okrem vdovca a blízkych smútili aj fanúšikovia,  a tak šéf televízie chcel, aby projekty, v ktorých speváčka figurovala, pokračovali ďalej. Za divu šlágrovej hudby začal hľadať náhradu. Miesto Fischer v Senzi TV dostala nakoniec bývalá finalistka SuperStar a matka syna Borisa Kollára - Barbora Balúchová (32). ,,Povedali sme si, že by to mala byť žena, ktorá je skúsená pred kamerou, na pódiách, bude vedieť dobre rozprávať. Zhodli sme sa na Barbore Balúchovej,“ vysvetlil nedávno Noro Meszároš, ktorý to preberal aj s Weiterom. Pred pár dňami zverejnil pár záberov Barbory Balúchovej z televízneho štúdia. Zatiaľ zarezáva iba v jednej relácii, ktorá predtým patrila Andree Fischer. Na moderovanie Barbory s Ottom si zrejme budú musieť diváci ešte počkať.

 

Fotografie, ako to Balúchovej vo vynovenom štúdiu pristalo, nájdete v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: