Topmodelka Simona Krainová (50) má atraktívny vzhľad v krásu v náplni práce. Jej kolegyne sú už mnohé v modelingovom dôchodku, no ona akoby dokázala zastaviť čas. Je známe, že je Simona tvárou istej estetickej kliniky a sama niektoré zákroky aj priznala. Na prvý pohľad je však vylepšená veľmi decentne.

FOTO zmenenej Krainovej v GALÉRII

Aktuálne sa s rodinou nachádza v Dominikánskej republike, kde si zadovážili aj exkluzívne bývanie. Krainová z Karibiku provokuje aj novými fotografiami a zmeneným imidžom. Na najnovších záberoch sa objavila v chlapčenskom účese. Treba dodať, že krátky účes Simone veľmi pristane a vyniknú pri ňom jej výrazné a súmerné črty tváre.

Krainová do svojho vzhľadu investuje nemalé peniaze. Pravidelne chodieva na ajurvédske pobyty, kde sa dáva fyzicky a psychicky dohromady. Už niekoľko rokov pravidelne beháva, pláva, cvičí jógu a nepohrdne ani tancom. Samu seba zo žartu nazýva milfkou.

Je známe, že jej manžel Karel Vágner je veľkým estétom a má slabosť pre krásne ženy. Simona chce byť v top forme nielen kvôli sebe, ale aj kvôli mužov, s ktorým má dvoch synov. Vágnera stretla tesne pred štyridsiatkou po sérií neúspešných vzťahoch. Jej expartnermi boli napríklad Sagvan Tofi, či hokejista Jíři Hudler. Krainová už raz vydatá bola. Moderátora Bořka Slezáčka musela údajne živiť.