Matej Sajfa Cifra

Moderátor má po boku blondínku Veroniku Ostrihoňovú už dlhé roky. Dvojica si prešla aj ťažkým obdobím, keď mladá redaktorka Markízy na istý čas prechovávala sympatie k inému mužovi.

Sajfa a Ostrihoňová: Poslali odkaz zo svadobnej cesty.
Sajfa a Ostrihoňová: Poslali odkaz zo svadobnej cesty.
Zdroj: Instagram

Napriek tomuto chvíľkovému poblúzneniu zobral Sajfa Ostrihoňovú na milosť a dvojica sa dala opäť dokopy a vlani sa dokonca zosobášili. Včera zverejnili záber zo svadobnej cesty a romantickej večere. Moderátor by mal byť ale opatrný. Vraj ak sa vaša polovička poblázni raz, spraví to aj druhýkrát, tvrdí psychológ. Vstupovať dvakrát do tej istej rieky neodporúča.„Věrným typům bych dal šanci. Ale u nevěrného typa, i když klečí na kolenou a slibuje věrnost do smrti, varuji jeho patnera, aby se smířil s tím, že to ten druhý udělá znovu, anebo aby do toho vztahu už raději nelezl. Zázraky se sice občas stávají, ale ty neumím garantovat. Proto se spoléhám na statistiky a zázraky přenechávám Ježíší Kristu. Prostě recidiva je nejpravděpodobnější. Když chce holka vědět, jestli jí kluk, se kterým chodí, bude lhát, řeknu jí, ať se dívá, jestli lže lidem okolo. Stejné je to s nevěrou. Nesázíme na kouzelnou změnu osobnosti, ale na stabilitu. Každopádně, když se obnovuje vztah po krizi, musí se vědět, co tu krizi způsobilo, a to napřed odstranit,“ vysvetlil český psychológ Klimeš.

Dnes sú šťastní manželia: Aj keď Veronika Ostrihoňová na čas Sajfu opustila, nakoniec sa šťastne vzali.
Dnes sú šťastní manželia: Aj keď Veronika Ostrihoňová na čas Sajfu opustila, nakoniec sa šťastne vzali.
Zdroj: Instagram

Dnes sú šťastní manželia: Aj keď Veronika Ostrihoňová na čas Sajfu opustila, nakoniec sa šťastne vzali. Foto: Instagram

Barbora Balúchová

Čerstvá mamička si Valentína, zdá sa, užila, ale s multioteckom Kollárom sa na Sviatok zamilovaných nezvečnila. Ukázala sa ako oddychuje na gauči s jemným úsmevom. Všetkým zapriala cez profil krásneho Valentína a odkázala, aby sa ľudia ľúbili každý deň. Ona hodnotí stav zamilovanosti totiž ako najkrajší na svete.

Zdroj: Instagram

Bez Kollára: Barbora Balúchová sa vyfotila sama. Foto: Instagram

Michal Sabo

Moderátor si vystrelil zo zásnub Vinczeho a Banášovej. Keby vysielal ráno, bol by na Valentína prvý. Mal smolu, že vysiela poobede. V štúdiu pokľakol pred svojou kolegyňou Monou ako správny vegetarián s avokádom v ruke: „Tieto dnešné pokľaknutia v priamom prenose,“ napísal s humorom. Spýtali sme sa moderátora prečo si z ranného počinu Viktora Vinczeho robí srandu. „Bol iba skôr ako ja, huncút jeden,“ zasmial sa Sabo.

Vtipkovali: Michal Sabo si vystrelil z Vinczeho zásnub pred kamerou.
Vtipkovali: Michal Sabo si vystrelil z Vinczeho zásnub pred kamerou.
Zdroj: Instagram

Vtipkovali: Michal Sabo si vystrelil z Vinczeho zásnub pred kamerou. Foto: Instagram

Monika Beňová

Politička sa na sociálnych sieťach našla a je ich pravidelnou prispievateľkou. Miluje zverejňovať svoje selfie a vyjadrovať sa aj k tým najintímnejším veciam. Má svoju skupinu fanúšikov, ktorý jej na tomto mieste dávajú za pravdu a skladajú komplimenty a hejterov europoslankyňa blokuje, takže rozumieme, prečo to má tak rada. Nezaháľala ani včera. Momentálne rozvádzajúca sa poslankyňa si dopriala chutnú večeru - so synom.

Europoslankyňa hodovala: Monika Beňová nezaháľala.
Europoslankyňa hodovala: Monika Beňová nezaháľala.
Zdroj: Instagram

Europoslankyňa hodovala: Monika Beňová nezaháľala. Foto: Instagram

Robo Opatovský

Spevák sa pochválil svojou rodinou. Z kuchyne sa zvečnila šťastná rodinka so sladkou tortou. V rodine je február ich silný mesiac. Aj spevákova dcéra Hanka je totiž februárové dieťa. Oslávila tretí rok.

S rodinou: Robo Opatovský si zmlsol na torte.
S rodinou: Robo Opatovský si zmlsol na torte.
Zdroj: Instagran

S rodinou: Robo Opatovský si zmlsol na torte. Foto: Instagram

Kristína Kormúthová

Ako jedna z mála si na svoj profil zavesila polonahého muža. Vyšportovaný mladík, ktorý je nahý, si zakrýva intímne partie sladkou bonboniérou. Tento švárny šuhaj však zrejme nie je brunetkin ideál: „Neviem, dámy, ako vy, ale pre mňa je toto na facku,“ zasmiala sa.

Kristína Kormúthová
Kristína Kormúthová
Zdroj: archív

„Užila som si tento deň ako každý iný. Pracovne. S jednou výnimkou. Rodičia ma ráno prekvapili svojou návštevou v Bratislave. Takže sme zopár hodín strávili spolu. Nečakajte odo mňa na Valentína žiadnu romantiku. By ste sa načakali,“ zasmiala sa.