Lucia Javorčeková (31) na seba prvýkrát upozornila vo finále Miss Universe SR, ale najväčšiu pozornosť na seba strháva vďaka sexi krivkám. Na Instagrame má už dva milióny fanúšikov a je tak najsledovanejšou Slovenkou na tejto sociálnej sieti. Pred pár dňami zarmútila mnohých chlapov, keď sa pochválila svadobnými fotografiami. Tie naznačujú, že sa druhýkrát vydala.

Pred dvoma rokmi ukončila Lucia dvanásťročný vzťah s exmanželom Pavlom, s ktorým má dcéru. Slovenka, ktorú milujú najmä Taliani, keďže na Apeninskom polostrove žila, dlho sama neostala. Zahľadela sa do fitnestrénera Kristiána Grejtaka. Obaja nedávno na sociálnej sieti zverejnili svadobné fotografie z pláže, na ktorých okrem nevesty a ženícha nikoho nevidieť. „Na to nepotrebujem papier. Láska je naša svadobná zmluva a vesmír je náš svedok. Ľúbim ťa,“ napísal k fotografiám Kristián.

FOTO V GALÉRII

Hoci „novomanželom“ mnohí fanúšikovia začali gratulovať k svadbe, oni zostali skúpi na slovo. Ani nám Javorčeková na otázky neodpovedala. Zdá sa teda, že išlo skôr o dokonalý svadobný photoshooting, čomu nasvedčuje aj komentár ich priateľky Patrície Vittekovej pod zábermi: „Už nech to je real.“