Vianoce sú pred dverami, ale speváčka Lucie Vondráčková (40) sa na tie tohtoročné asi príliš neteší. Odkedy sa Lucii rozpadlo manželstvo s Tomášom Plekancom, už nič nie je, ako bývalo. Ich rozvod bol poriadne búrlivý a následná dohoda, týkajúca sa majetku a starostlivosti o synov, nedopadla celkom podľa Luciiných predstáv, zato jej ex Tomáš Plekanec môže byť spokojný.

Lucie Vondráčková
Zdroj: Instagram

Lucie Vondráčková pôvodne požadovala veľké finančné vyrovnanie za roky manželstva pre seba, ako aj vysoké alimenty na synov. Napokon bolo všetko inak. Tomáš vysúdil synov do striedavej starostlivosti a ohľadom finančného vyrovnania medzi manželmi sa vie iba to, že hokejista predsa len dal prepísať ich luxusný byt na Kavčích Horách na svoju exmanželku. Vondráčková ho takmer obratom predala a pre seba a synov kúpila rovno dva domy so záhradou neďaleko školy, ktorú chlapci navštevujú.

 

Počas roka to majú s Pekancom zariadené tak, že o synov sa starajú na striedačku rovnakým dielom, a tak Lucie trávi polovicu mesiaca bez chlapcov. Na ten čas sa snaží naplánovať si pracovné aktivity, aby až tak nepociťovala smútok za chlapcami. Predsa len ona je po rozpade manželstva stále sama, kým Tomáš Plekanec už má novú rodinu s tenistkou Luciou Šafářovou, a aj dcéru Leontýnku.

Na Luciu Vondráčkovú je smutný pohľad, čo sa stalo?

Najťažšie to pre Luciu Vondráčkovú bude práve počas týchto vianočných sviatkov, keďže tento rok ich budú chlapci tráviť so svojím tatkom a malou sestrou. Keď sa speváčky pre portál blesk.cz priamo opýtali, ako to bude počas tohtoročných Vianoc, do reči jej príliš nebolo. Hoci pre synov už má darčeky pripravené, zmohla sa len na strohé konštatovanie, že "To je taká tradícia. Vždy a stále je to rovnaké, takže furt rovnako," a smutne dodala: "Zhruba vieme, ako to bude. Ale už sa o tom ani nechcem baviť, o všetkých našich osobných veciach." Nuž, je to smutné, že nemôže byť na Štedrý deň so svojimi synmi, ktorí budú vtedy u svojho otca, ale nie je jediná. Podobne je na tom aj Agáta Prachařová, ktorej dcéra Mia bude na Vianoce tiež so svojím tatkom Jakubom Prachařom.

Hokejista Tomáš Plekanec so synmi.
Zdroj: Instagram

Prečítajte si tiež: