Bývalá jojkárska moderátorka Adriana Kmotríková (49) sa po pár mesiacoch od svojho oficiálneho odchodu z televízie opäť objavila na obrazovkách. Prijala pozvanie do relácie Vila Rozborila V siedmom nebi, kde sa rozhodla pomôcť malej Katke. Tá trpí rovnakou chorobou ako kedysi jej prvá dcéra Natálka, nevyliečiteľnou cystickou fibrózou.

„Keď hovoríš o pocite bezmocnosti, tak ten som mala takmer šesť rokov pri mojej prvej dcérke. Nevyliečiteľná choroba, niet pomoci. Keď mala jeden rok, tak mi povedali, že sa dožije maximum osemnástich rokov, ale aj to horko ťažko. To mi zmenilo život úplne,"  zaspomínala si na najťažšie chvíle vo svojom živote Adriana a pokračovala: „Čo sa dalo, som jej dala a ona mne ešte viac, takej obyčajnej lásky, takej čistoty. Ale ak sa dá pomôcť iným, tak to veľmi rada urobím."

Kmotríková v čase, keď prichádzala o svoju prvú dcéru, bola opäť tehotná. Na otázku Rozborila, či sa matka dokáže tešiť na príchod ďalšieho dieťaťa, keď o jedno prichádza, smutne odvetila: „Nedokáže sa tešiť na nič, nechce ani žiť. Ja som bola veľmi zrútená, keď som Natálku pochovávala a bolo mi jedno čo bude s chlapčekom, so zdravým chlapčekom. Po pôrode, keď mi priniesli Tomáška na izbu a mala som ho v náručí, tak to bola moja terapia.“

Známa blondínka  chorému dievčatku zaobstarala potrebný prístroj, aby jej uľahčila život. Tiež prvýkrát verejne priznala, čomu sa plánuje teraz po odchode zo spravodajstva televízie JOJ venovať. „Na televízii TA3 rozbieham nový projekt, novú reláciu, ktorá sa bude venovať iba tejto chorobe," odvetila Adriana.

Fotografie nájdete v našej GALÉRII